karne

Kapalı Hesap (223846)
26-05-2012, 23:10   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 206
5,277 mesaj

okul kapanıyor sahte karne hazırlayacağım 

notların hepsi 5 olduğu çözünürlüğün net olduğu fotoğraflar koyar mısınız?
taktir çıkarttım ama karne bulamadım :(

halogonga
26-05-2012, 23:25   |  #2  
halogonga avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
886 mesaj

sahte karne yapıp yakınlarını kandırınca mutlumu olacaksın ?

Joker65
26-05-2012, 23:50   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
2,229 mesaj

Ben hep hepsi 5 alırım koleksiyon yapıyorum.
Aslında koyacaktım ama aklıma gelen şu ufacık düşünceyle vazgeçtim;
Bunu yapmakla ancak kendini kandırırsın,Hadi aileni kandırdın yukarıda Allah var.
Sırf bu küçücük düşünce için...
Sana bir kıyak iyilik yapacağım ama bilemiyorum yani iyi adama benziyorsun ama sana i tavsiyem var derslere çok çalış zaten 18 yaşındasın lise'yi sanırım bitiriyorsun artık bir meslek sahibi olmana ne kadar kaldı kendin alırsın...

M.G.G
27-05-2012, 00:20   |  #4  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
3,367 mesaj

http://www.dosya.tc/server16/xcZzdb/SahteKarne.rar.html
Buyur indir kardeşim ;))
Çocuk yardım istemiş siz naapıyorsunuz??.Bu ülkenin işçiye de ihtiyacı var herkes mühendis olursa işi yapacak işçiyi nerden bulacaz?

O_uzHaN
27-05-2012, 01:05   |  #5  
O_uzHaN avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,061 mesaj
Alıntı: M.G.G  
http://www.dosya.tc/server16/xcZzdb/SahteKarne.rar.html
Buyur indir kardeşim ;))
Çocuk yardım istemiş siz naapıyorsunuz??.Bu ülkenin işçiye de ihtiyacı var herkes mühendis olursa işi yapacak işçiyi nerden bulacaz?
adam haklı beyler dağılın

Kapalı Hesap (200174)
27-05-2012, 01:27   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: tekir2611  
okul kapanıyor sahte karne hazırlayacağım 

notların hepsi 5 olduğu çözünürlüğün net olduğu fotoğraflar koyar mısınız?
taktir çıkarttım ama karne bulamadım :(

Bize düşmez ama sahte karne ile anne baba ve diğer aile fertlerini kandırırsın en fazla 20 veya 30 saat sonra mutlaka karnenin sahte olduğu çıkar ortaya..
Sana olacakları sıralayayım..
Ailen artık sana güvenmeyecek onların güvenini kaybedeceksin..
Anne veya baban sana baktıkça mutlaka kafalarından bu çocuk bizi kandırdı diye düşünceler geçecektir...
Bence hiç yapma al karneyi götür eve özür dile düzelteceğim sözü ver daha mutlu olurlar bir anlık üzülürler ama sonra atlatırlar 
Sen onlara sahte karne getirince üzüntüleri başka türlü olabilir...
Ben sadece önerilerde bulundum karar sizin....
Bizde zamanında eve 7 tane zayıfı olan 1'i olan karne getirdik sınıf tekrarıda yaptık ama düzelttik diğer sene ortaokul 7.sınıfta tekrar yaptırdılar yaptırdılarda ne oldu diğer sene teşekkür belgesi verdiler...
Yanlışlar veya hatalar düzeltmek içindir 
Sen yanlış olan birşeyi yanlış yolla örtmeye çalışıyorsun
Gerçekler birgün gün yüzüne çıkar saklayamazsın

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (223846) ~ 27 Mayıs 2012 01:30
Kapalı Hesap (200174)
27-05-2012, 12:19   |  #7  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: tekir2611  
lise 3 üm annem babam zaten bu durumu biliyor :) ananeme göstermek için
Kahkaha

İzmirlifare
28-05-2012, 21:35   |  #8  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

çalısınca herkes yapar. önemli olan çalısmadan yapmak. şuan ki gerek lise olsun gerek ilköğretim , afedersiniz bi bok yararı yok. hayat dersi bana göre ön planda. banane x'in kat sayısından. hadi türkçeyi geçtim tamam. ing. tamam ama matematik fen sosyel... diyelim teknisyen oldum napcam matematiği akıl var mantıık vaar. lise 1 de alt yapı olusturuyorlar ya.. bide o bakan mıdır nedir o adama bizim vergilerimizden cebine harçlık tıkıştırıyorlar ya , bide o adamın bi halta yaradıgı yok ya , bide o adama adam diyorlar ya...

bosluk
29-05-2012, 00:02   |  #9  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Hohohohoh :D eski günlerim geldi aklıma :D 0.3-0.5 ve 0.7 gerçek rotring, pahalıca bembeyaz kalite bir silgi ve bolca uç alınır. Rotring ucu ve silgi yardımıyla profesyonelce ve kağıdı yıpratmadan düşük notlar kazınır, ardından yine nokta vuruşlu yazıcı tadında 0.3 ile vuruşlar yapılır tombo da uçla ve yapan kişi profesyonelse arkadaşları da yaptırmak için kuyruğa girer, evde farkedecekler mi stresi, vs...

Ah ah :D Bu salaklığı yanlız birinci dönem yapmayacaksın hıyar gibi. Zira karneyi geri istiyorlardı. Tekrar değiştir hede yap hödö yap derken yırtılıyor karne, ayvayı yiyorsun sonra hem okuldan hem evden :P

Bu okul puanı olayına gıcığım zaten. Türkiyede üniversite sınavında ilk 1000 içindeyken, okul puanı eklendğinde 10 bin küsürüncü sıraya düşmüştüm de çapayı yarım puanla kaçırmıştım vakti zamanında :(

Yanlız notların hepsi 5 yapılır mı yahu saf gibi :P Araya 4'ler bir de 3 serpiştireceksin ki inandırıcı olsun. Şimdiki gençlerde akıl çok fazla da pek fikir olduğunu görmüyorum ;)

M.G.G
29-05-2012, 02:29   |  #10  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
3,367 mesaj
Alıntı: bosluk  
Hohohohoh :D eski günlerim geldi aklıma :D 0.3-0.5 ve 0.7 gerçek rotring, pahalıca bembeyaz kalite bir silgi ve bolca uç alınır. Rotring ucu ve silgi yardımıyla profesyonelce ve kağıdı yıpratmadan düşük notlar kazınır, ardından yine nokta vuruşlu yazıcı tadında 0.3 ile vuruşlar yapılır tombo da uçla ve yapan kişi profesyonelse arkadaşları da yaptırmak için kuyruğa girer, evde farkedecekler mi stresi, vs...

Ah ah :D Bu salaklığı yanlız birinci dönem yapmayacaksın hıyar gibi. Zira karneyi geri istiyorlardı. Tekrar değiştir hede yap hödö yap derken yırtılıyor karne, ayvayı yiyorsun sonra hem okuldan hem evden :P

Bu okul puanı olayına gıcığım zaten. Türkiyede üniversite sınavında ilk 1000 içindeyken, okul puanı eklendğinde 10 bin küsürüncü sıraya düşmüştüm de çapayı yarım puanla kaçırmıştım vakti zamanında :(

Yanlız notların hepsi 5 yapılır mı yahu saf gibi :P Araya 4'ler bir de 3 serpiştireceksin ki inandırıcı olsun. Şimdiki gençlerde akıl çok fazla da pek fikir olduğunu görmüyorum ;)

Arada 4, 3 görmek lazımsa zaten sahte karneye gerek yok abi ya :D

bosluk
30-05-2012, 21:41   |  #11  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj
Alıntı: M.G.G  
Arada 4, 3 görmek lazımsa zaten sahte karneye gerek yok abi ya :
Valla ben teşekkür takdir denk gelmesin diye diyordum onu ama günümüz gençliği aşmış kendini teşekkür belgesi de çıkartıyor :) Sahtecilik yaparken bile çok uçmamak lazım yahu, ya da şimdiki sistem bir tuhaf baba. Bizde hepsini 5 yapsam anamlar okulu basardı noluyo diye :P 2 olmasaydı karnede ohhho parti yapardık evde. Ona rağmen tıp kazandım yaw, demek hakikaten bu karne not olayının da cılkı çıkmış artık.