Kasa toplama hakkında

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mcgokduman
05-05-2013, 19:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhaba, "kasa toplamak" hakkında (nasıl yapıldığı ve ne olduğu) nereden bilgi edinebilirim? Nedir ve nasıl yapılır? Kesin bir bilgiye ulaşmak istiyorum da. Ayrıca: Monitör, klayve, kasa vs. herşeyi topladıktan sonra işletim sistemini nasıl yüklerim, veya yüklemem gerekir mi? Şimdiden teşekkürlerOnay.

Sistem Bilgilerim
  • Acer Aspire 5755G
  • Windows 7 Ultimate 64-bit
  • Intel i5-2430M
  • nVidia GeForce GT 630M
  • Realtek ALC269
  • Google Chrome
  • - Kullanmıyorum -
  • 4096 MB
  • - Bilmiyorum -
  • - Tabletim yok -
Son Düzenleme: mcgokduman ~ 05 Mayıs 2013 19:24
DiamondMines
05-05-2013, 23:16   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: mcgokduman  
Merhaba, "kasa toplamak" hakkında (nasıl yapıldığı ve ne olduğu) nereden bilgi edinebilirim? Nedir ve nasıl yapılır? Kesin bir bilgiye ulaşmak istiyorum da. Ayrıca: Monitör, klayve, kasa vs. herşeyi topladıktan sonra işletim sistemini nasıl yüklerim, veya yüklemem gerekir mi? Şimdiden teşekkürlerOnay.

Youtube da videolar var. İlk defa yapacaksan birinden yardım al, zarar verme parçalara. Vatan'dan alırsan zaten orda topluyorlar. Veya diğer yerlerde toplar.

DiamondMines bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
şafak89
06-05-2013, 13:17   |  #3  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Youtube da videolar var. İlk defa yapacaksan birinden yardım al, zarar verme parçalara. Vatan'dan alırsan zaten orda topluyorlar. Veya diğer yerlerde toplar.

aynen ekstra para verip lisanlı windowsda kurturabiliyorsun üzerine :=)

şafak89 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]