Kasaya Ekran kartı

muratfisne
10-11-2013, 15:31   |  #1  
muratfisne avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
124 mesaj

ALLAH'ın selamı hepinizin üzerine olsun sevgili kardeşlerim öncelikle.

Benim derdim şu kasam çok eski olduğu için yenilemek istedim çok istedim ama ailem en azından kablo çok oluyor sen laptop al dediler ee kafa işte dediler demesinede ben bilmiyor muyum masaüstüyle bir olmaz laptop biliyorum yinede aldım hayırlısı olmuştur umarım neyse özellikleri şöyle >> i5 2450m 2.5ghz işlemci >> 4gb ddr3 ram >> 1gb gt630m ekran kartı >> 500gb hard disk bu bilgisayar Skyrim ve Tomb Raider 2013 gibi oyunları high te oynatabilirken kasmadan (MAŞAALLAH) herkez bilir diye söylüyorum metin2 de pazar alanlarında ve mühür katında kulede kasıyor ve lag oluyor aşırı derecede bu durum tam bir trajedi...

Eski kasam pentium 4 3.00ghz işlemci >> 1gb ram >> fx 5500 ekran kartı (ekran kartım yanında değiştirmişlerdi tabi fazla para aldılarsa helal etmiyorum babam anlamadığı için bende o zamanlar küçüktüm) neyse ilk ekran kartım x1650 imiş hala duruyor ama çalıştıramadım görünen kazasıda yok ama başka kasadada çalışmadı neyse

metin2de en azından 0 lag ve 0 kasma olucak mühür katındada 0 kasma 0lag olucak bir ekran kartı mevcut mudur acaba ? 

8800gtx veya 3850 gibi anakart  8x agp ekran kartını desteklemekte bir yardımcı olursanız sevinirim....

muratfisne
13-11-2013, 20:24   |  #2  
muratfisne avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
124 mesaj

Beyler ellerinize mi yapışıyor şu klavye tuşları biz size yardımcı oluyoruz bu isimden ya da başka isimden zaman buldukça okuyup okuyup çeyizinize mi saklıyorsunuz  bu yazıları anlamıyorum ki isyan ettiriyorsunuz adamı.

DiamondMines
13-11-2013, 21:03   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: muratfisne  
Beyler ellerinize mi yapışıyor şu klavye tuşları biz size yardımcı oluyoruz bu isimden ya da başka isimden zaman buldukça okuyup okuyup çeyizinize mi saklıyorsunuz  bu yazıları anlamıyorum ki isyan ettiriyorsunuz adamı.

Murat nedir tam olarak istediğin kardeş? P4 ile yeni ekran kartı mı alacaksın ben anlayamadım tam olarak.

mhmt06
13-11-2013, 21:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

bulmaca çözdürüyorsun insanlara sonra kızıyorsun. 
leptobun ekranıysa   değişmez. sendeki tümleşik.
kasanın ekranıysa zaten sisteme göre yeterli.