Kaspersky 6.0 ( 2006 BETA2)

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cursed
12-02-2006, 23:17   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,123 mesaj

Evet arakdaşlar gene bir kaspersky daha :)

Benim favori kullandığım ve çok güvendiğim antivürüs programım...

Kaspersky 6.0 ıda artık sona doğru gdiliyor.. yani tam sürümü çıkacak yakında..Bende size tam sürüm çıkmadan önceki beta lardan sonunucusunu sunayım...
Bundan önceki 100 e yakın denemeden en az 25 inin denedim .. bir kısmında fecia oldu... en az 3 kere bunu yüzünden format attım.. çünkü resmen sistemi ele geçiriyor..tamamen güven meselesi..

program mükemmel çalışıyor.. şu anda bende kurulu... bir sorun yaşadandığında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...Benim karşılaştıklarımı söyliym arkadşalr kurmadan önce bir bilgi sahibi olsunlar...

Kaspersky 6.0 da antispyware de mevcut bir çok yeri tarıyor.. buna portlarda dahil.. burda bir soru nvar yanlız siz download yaparken aynı hızda kendiside oraya daldığı için o an ne adr hızda çekiyorsanız kav .exe side bi eşyler çekiyor.. bu benim tesbidim...

onun içinde ayarlardan ;
Aşağıda gördüğünüz çentiksiz olanlarda aslında çentik var onları kaldrırsanız bu söylediğim olaydan muaf olursunuz .. ;)

Buda download linki : ftp://kav2006:Fynb02dbhec60data ... 1%20nct/kav6.en.msi

Buda aktivasyon kodu :

NOT : AKTİVASYON KODUNDA HERHANGİBİR İLLEGALLİK YOKTUR...
GÖRECEĞİNİZ ÜZERE KASPERSKY'NİN KENDİ FTP SERVER LARINDAN AÇIK OLARAK VERİLMİŞTİR...bUNUN VERİLMESİNİN SEBEBİ TAM SÜRÜMDEN ÖNCEKİ DENEMELERİ OLDUĞU İÇİNDİR... EĞER YETERİNCE TATMİN OLMAYANLAR VARSADA  forum.kaspersky.com'dan  FORUMLARI ZİYARET EDEBİLRLER .. BİLDİĞİNİZ ÜZERE ZATEN BETA VERSİYONLARI DENEME SÜRÜMÜ OLUP HERHANGİBİR ÜCRETE TABİİ DEĞİLDİR...

AKTİVASYON NOTU : EĞER PC'NİZDE DAHA ÖNCEKİ BİR KASPERSKY VERSİYONU VARSA AKTİVASYONDA SIKINTI YAŞABİLİRSİNİZ.. ŞAHSEN BEN YAŞADIM.. BÜTÜN ÇEREZLERİ SİLİN ESKİ VERSİYONA AİT.. VEYA REGİSTER LATER DEDİĞİNİZDE DE SIKINTI YAŞAMASSINIZ...

SAYGILARIMLA ;)

Son Düzenleme: cursed ~ 12 Şubat 2006 23:20
CU_GS7
13-02-2006, 00:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Eyvallah..
Benim de favorim kaspersky..Ancak ben full versionu çıkmadan 6.0`ı yükleme taraftarı değilim..Format falan atmak zorunda kaldım deyince vazgeçtim.

cursed
13-02-2006, 00:12   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

Bu bi önceki ilk denemelerdendi.. adamlar yazıp ftp ye atıyorlar.. bende alıp kullanıyodum.. denemelerde olur böyl şeyler.. aam bu dediğim gibi full den önceki betası.. ve full dende pek bi fark ıyok gibi ... ben bunu kullanıyorum şahsen..

Zahit
13-02-2006, 07:56   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

aktivasyon kodunu kabul etmiyor.

cursed
13-02-2006, 17:10   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

ordakilerin hepsini dene dediğim gibi bi önceki sürümlerinden kullanıyosan sıkıntı yaratabilir... register later de o zmn..

graphicer1
14-02-2006, 11:25   |  #6  
Yeni Üye
21 mesaj

Buradaki programı indiremedim.
Dün akşam www.Kaspersky.com adresinden indirdim ve kurdum. Fakat key sorununu çözemedim henüz.

Karadavut
14-02-2006, 18:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
555 mesaj

Full sürümü çıksın bi yükleriz şimdi betayı yüklersem tam sürüm çıkınca onu yüklemek isterim sorun filan çıkar.Programı kuran arkadaşlara bir sorum olacak kaspersky 5 e göre daha mı çok kaynak tüketiyo yoksa daha azmı?

cursed
14-02-2006, 22:51   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

ben iksiine kullandım.. bu açılışta nerdeyse hiç denecek lkadar kasmıyo.. ztn bi full baştan aşağıya taratınca daha bir iyi oluyor :)