Kaspersky Anti-Virus Kullananların Ağızdan

razgirz
19-03-2007, 19:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

Kaspersky Internet Security found 5 viruses in my computer that Norton didn't. The firewall and the antivirus are the best. I highly recommend this program to those who want to be protected from viruses and other threats.

-- Customer review

This is great protection for PCs! As a professional webmaster, I'm constantly bombarded with viruses. Kapersky Anti-Virus is the only thing I've used that's been able to catch viruses as they occur. I heartily recommend Kaspersky Anti-Virus above ANY other antivirus software out there.

--User Quote

Kaspersky Internet Security bilgisayarımdaki Norton'nun bulamadığı 5 virusu buldu. Firewall'u ile Anti-virüsü en iyisi. Viruslerden ve diğer zararlılardan korunmak isteyen kişilere bu programı şiddetle tavsiye ederim

-- Müşterinin eleştirisi

PC'ler için mükemmel bir koruma.Profesyonel Webmaster olarak viruslerle bombardırmana uğrarım. Kullandığım anti-viruslerden sadece Kaspersky Anti-Virus virusleri bulaştıları zaman, virusleri yakaladı. Samimi olarak; Kaspersky Anti-Virusu öneririm, piyasada ondan daha iyi bir anti-virus olana kadar.

--Kullanıcıdan alıntı

OBA
19-03-2007, 22:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,757 mesaj

bunların para almadığını nerden bilelim? Ben yıllardır değişik firmalar görüyorum ve hepsi symantec antivirus le yada mcafee gibi pro yazılımlarla donatılmıştır. daha kaspersky kullanan bir firma bile ne gördüm ne duydum.

asimileci
20-03-2007, 08:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

al sana liste bilmeden konuşma

İzmir Ekonomi Üniversitesi
Dicle Üniversitesi
Marmara Üniversitesi
Ege Üniversitesi
Milli Piyango İdaresi
Pfaff Türkiye
RO-DER
Lidya Konservecilik
Hassan Makina
Ticaret Menkul Değerler
Şengüller GSM
Kıbrıs Polis Genel Müdürlüğü
Elit Çikolata
Yalteks
Petline
Sabah Gazetesi
Sodexho
Aytaç
Varan Turizm
Türkiye Noterler Birliği
Beykent Üniversitesi
Makina Mühendisleri Odası
Gedik Yatırım
Tamek
TR Net
Doruknet
Aselsan
Sabancı Üniversitesi
Aytaç
Türkiye Denizcilik İşletmeleri
Beltur A.Ş.
Akfırat Belediyesi
Merkez Menkul Değerler
Karmas Makine
Aliş Oyuncak
Kınıklı Belediyesi
Selex Kominikasyon
Pressan
Çanakkale Tic ve San Odası

Son Düzenleme: asimileci ~ 20 Mart 2007 12:35
asimileci
20-03-2007, 12:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

al birde sana av-comparatives testi
bilmedende konuşma

LİNK:

KASPERSKY virüs tanıma oranı : % 97.89
şubat 2007 advanced+ ödülünü almış en iyi anti-virüs programıdır.KASPERSKY birde virüsü silmez,temizler.
silmek ve bulmak önemli değildir.temizlemek önemlidir.
temizleyen programlar hangisi::

nod32+norton+mcafee+KASPERSKY

KASPERSKY İNTERNET SECURİTY de yapılmış en iyi herşey içinde internet koruma programıdır.eger kabul etmiyorsan chip testlerini es geçiyorsun demektir.buda buradaki chip online testlerini yapan kişileri hiçe sayıyorsun demektir.

Son Düzenleme: asimileci ~ 20 Mart 2007 12:36