Kaspesrky Lütfeennn Yardımm!!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
s_ceyda
25-11-2005, 03:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Mrb arkadaşlar... Ciddi delircek duruma geldim... Bilgisayarımda norton 2005 kuruluydu süresi de bitmek üzereydi bende kaspersky i kurmaya çalıştım ve daha sonra nortonun hepsini kaldırdım. Ancak kaspersky i bir türlü çalıştıramadığım gibi atamıyorum da... Ayrıca bu nedenle hiç bir programım açılmıyor... Programda ne tekrar yüklenebiliyor ne de atılıyor. Bu programdan kurtulmama yardım edin lütfeenn Teşekkürler şimdiden...

Banned
26-11-2005, 11:43   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
191 mesaj

senin çözümün basit eğer windowsu tam anlamıyla kullanabiliyorsan regeditte kaspersky diye arat ve bulduklarını tek tek sil.sonrada büyük bir ihtimalle meşhur norton faciasını yaşamışsın geçmiş olsun.sisteminde virüs olma ihtimali yüksek bundan dolayıda kaspersky aktif hale geçmiyor olabilir.bana msnden ulaş sana öyle bir yazılım önerecemki şaşacaksın dünyanın en iyi antivirüs sıralamasında ilk olabilecek bir yazılım.adını bu formdada söylerim ama gerek duymuyorum.regedit temizliğinden sonra sistemi yeniden başlat ve msnden vereceğim adresten gigrip sistemini taratıp temizle sonrada vereceğim antivirüs yazılımını kur.sistemi kasmaz tabi 256 mb ram varsa ve p3 değilse. mutlaka ulaş  msn  : mercan85@yahoo.com   adresim. eğer sisteme virüs yerleşip regediti bozmuşsa fazla yapacak birşeyde kalmıyor demiş olayım.neyse ulaş sen bakarız bi çaresine.