kayıp hdd partition

genckemo
04-10-2009, 03:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhaba arkadaşlar.bende 160- ve 500 gb olmak üzere iki hdd var.formatattıktan sonra 500 gb.lık hdd kayboldu.acronis disc directör suitekullanarak kaybolan partitionları geri getirdim.bdün akşam aynı hdd'deki partitonlar gene kayboldu. ne disk yöneticisi ne acronis fayda etmedi.active partition recovery ve find and mount ilede kayıp partitionları göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

genckemo
04-10-2009, 19:26   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Alıntı: genckemo  
merhaba arkadaşlar.bende 160- ve 500 gb olmak üzere iki hdd var.formatattıktan sonra 500 gb.lık hdd kayboldu.acronis disc directör suitekullanarak kaybolan partitionları geri getirdim.bdün akşam aynı hdd'deki partitonlar gene kayboldu. ne disk yöneticisi ne acronis fayda etmedi.active partition recovery ve find and mount ilede kayıp partitionları göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.
tekrar merhaba arkadaşlar.bu sabah pc'yi açtığımda kayıp partitionların geri geldiğini gördüm.dosyaları yedeklemek için neroyla dvd yazarken yazma başarısız oldu.baktım hdd partition gene kaybolmuş.pc'yi kapattım bikaç dakka sonra tekrar açtım.sorun düzelmişti.neden böyle oluyor anlamadım.