kaynak taşınamıyor kaynak dosya veya dis

HPQ-User
15-06-2009, 21:08   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mesut218 sormuş:
arkadaşlar internetten bir dosya indirdim win rar ın içindeydi dosya winrar'ın içinde çokartıp başka bir klasöre atmaya çalıştığımda kaynak taşınamıyor kaynak dosya veya diskten okunamıyor diye bir uyarı geldi aynı şekilde lim wire den de mp3 indirdiğimde indirilen mp3 başka bir klasöre atmaya çalıştığımda aynı hatayı veriyo lütfen yardım edin bana nasıl düzeltebilirim bunu ve ayrıca aynı konuyu 2 kere açmış olabilirim tam emin deyilim açtıysamda özür dilerim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
arkadaşlar internetten bir dosya indirdim win rar ın içindeydi dosya winrar'ın içinde çokartıp başka bir klasöre atmaya çalıştığımda kaynak taşınamıyor kaynak dosya veya diskten okunamıyor diye bir uyarı geldi aynı şekilde lim wire den de mp3 indirdiğimde indirilen mp3 başka bir klasöre atmaya çalıştığımda aynı hatayı veriyo lütfen yardım edin bana nasıl düzeltebilirim bunu ve ayrıca aynı konuyu 2 kere açmış olabilirim tam emin deyilim açtıysamda özür dilerim

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; GTB6; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)

endemik
15-06-2009, 22:08   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

İndirdiğiniz rar dosyasında sorun var bu yüzden çıkartamıyor. Farklı bir kaynaktan deneyiniz.