Kendi yapımım. İMG link oluşturucu

spider58
01-07-2007, 17:48   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

Bu tamamen kendi yapımım bir programdır. Özellikle forum sitelerinde resim ekleyenler bütün resimler için tek tek resim butonuna basmak sorunda kalırlar. Bu durumdan ben de muzdarip olduğum için böyle bir program yaptım.

gibi bir resim ekleyecek kişinin tüm satırları tektek seçerek IMG butonuna basması gerekmektedir. Ancak bu linkleri programımıza ekleyim "Başla" tuşuna basmanızla 1 saniye bile geçmeden bütn linkler [img][ /img] tagları arasına otomatik olarak alınacaktır. Size sadece yeni linklerinizi kopyalayıp kaydedeceğiniz yere yapıştırmak kalıyor.

Tamamen ücretsiz programımızı güle güle kullanın.
indirdirkten sonra RAR dan çıakrtın ve setup dizinindeki setup.exe yi çalıştırın.

Lisans: Ücretsiz (Freeware)
Dil: Türkçe
Gerekli: Win Me/NT/2000/XP
Boyut: 2.4 Mb.

Son Düzenleme: spider58 ~ 01 Temmuz 2007 19:04
ExCeLLiuM
01-07-2007, 18:09   |  #2  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

Çalışmanı öncelikler tebrik ediyorum. İnşllah tüm Dünyanın kulanabileceği güzel programlar üretebiliriz. Bende bir temizlik programı yapımıyla uğraşıyorum şu sıralar.

Neyse, programı indirdim ancak arşivin bozuk olduğunu söylüyor, winrar. Bi kontrol et. Yeniden dosyayı upload et.

spider58
01-07-2007, 19:04   |  #3  
OP Yeni Üye
44 mesaj

saol kardeş. yeni link verdim. birde ondan indrmeyi dene.

ExCeLLiuM
01-07-2007, 19:19   |  #4  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
1,149 mesaj

spider galiba benim sistemimde bir sorun vardı. Şimdi hallettim.Yükledim programı. Senin vermiş olduğun linkte bir problem yok. Programın kurulumunu Türkçe yapsaydın daha iyi olurdu.

spider58
01-07-2007, 20:52   |  #5  
OP Yeni Üye
44 mesaj
KorsanNetTeam
spider galiba benim sistemimde bir sorun vardı. Şimdi hallettim.Yükledim programı. Senin vermiş olduğun linkte bir problem yok. Programın kurulumunu Türkçe yapsaydın daha iyi olurdu.
bir sonraki versiyonda onu da hallederim :D

omer_6134
01-07-2007, 22:44   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Bu tamamen kendi yapımım bir programdır. Özellikle forum sitelerinde resim ekleyenler bütün resimler için tek tek resim butonuna basmak sorunda kalırlar. Bu durumdan ben de muzdarip olduğum için böyle bir program yaptım.

Tek tek basmana gerek yokki adresi vermedende direk olarak resmi koyabiliyorsun