Kingston'dan hem güvenilir, hem hızlı SSD!

CHIP Online
28-08-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Kingston'un yeni SSD'si, güvenilirliği, hızı ve bu üstün özellikleriyle sizi etkileyecek!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kin ... izli-ssd_42318.html

Bellek ürünlerinde dünya lideri Kingston Technology'e bağlı olarak faaliyet gösteren Kingston Digital, Inc. yeni kurumsal katı-hal sürücüsü (SSD) SSDNow E50'yi duyurdu. SSDNow E50, sunucu depolama ortamında güvenilir performans arayan kuruluşlar için fiyat/performans açısından daha çok verimlilik sunuyor. Üstün bellek teknolojisiyle 1987'den bugüne önemli çözümler sunan Kingston, yeni sürücüsünü San Francisco'da düzenlenecek VMworld Konferansı'nda duyuracak.

SSDNow E50, şirketlerin bir kurumsal SSD'den beklediği; önbelleğe veri alma, uygulamalarla sıkça kullanılan verilere erişebilme, çevirimiçi işleme ve sanallaştırma performansı görevlerini gerçekleştirebiliyor. SSDNow E50 giriş/çıkış gecikmelerinin hafifletilmesinde ve daha yüksek IOPS ile yüksek bant genişliği kullanarak sunucu geçitlerine yardımcı oluyor.

SSDNow E50, etkin biçimde SSD'nin ömrünü arttıran ve akıllı sıkıştırma motoruyla verimli biçimde Flash yazımlarını azaltan DuraWrite teknolojinden yararlanıyor. RAISE teknolojisiyse sürücüdeki düzeltilemeyen hataların sayısını en aza indiriyor. SSDNow E50, elektrik kesintilerine karşı sağladığı akıllı korumayla pazardaki rakiplerine kıyasla üstünlük sağlıyor.

Kingston SSD Departmanı Müdürü Ariel Perez, "Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızda, kuvvetli kurumsal yapıya sahip ve maliyet açısından uygun olmasına rağmen üstün performans sunan SSD talebi olduğunu gördük. Bu geribildirimden yola çıkarak SSDNow E50'yi geliştirdik ve genişleyen Kingston'ın SSD ailesinin, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağı için mutluluk duyuyoruz" dedi.


Tüm Konu: Kingston'dan hem güvenilir, hem hızlı SSD!

Kaynak: www.chip.com.tr