Klasör Simgeleri (Win 7)

fearless_kml
14-10-2010, 00:49   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

Öncelikle yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Basit birşey olduğunu biliyorum ama çözemedim işte, yorgunum ve kafama takıldı çözmeden uyuyamadım inanmazsınız yataktan kalktım geldim :) Neyse;

Win 7 Klasör simgelerinden bıktım biraz simge edineyim dedim, simgeleri indirdim, hepsi .ico formatında ama ben bir klasörün simgesini değil genel olarak tüm sistemin simgelerini değiştirmek istiyorum.
Nette araştırdım hep; sağ tıkla-simge değiştir de oradan dizini seç felan diyor ama bunlar tek klasör için geçerli ben genele yaymak istiyorum mesela şöyle bir görüntüm vardı vista'da bunu istiyorum:

Yardım eden olursa sevinirim.

onurrT
15-10-2010, 00:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
288 mesaj

kesinllikle bende istiyorum o simgeleri :D

Boracalin
15-10-2010, 00:13   |  #3  
Boracalin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,591 mesaj

Arkadaşım konu ile alakasız ama House MD. sezon 7 gösterime girdi mi ? Bende en son sezon.6 22. bölüm var.
Sezon 7 kaç bölüm ? Alt yazıları ile beraber indirebileceğim bir adres var mı ?
Bence süper bir dizi her bölümünü keyifle izledim. Birazcık unutayım baştan sona tekrar izlemeyi düşünüyorum...
(Şu sıralar x-files'ın 9 sezonunu indiriyorum. İlk 3 sezonu izledim , 4. sezonu izlemeye başlayacağım... herhalde x-files'ı bitirdikten sonra house'u tekrar izlerim.)
Son bir soru CSI:NY tüm sezonları bulabileceğim bir yer var mı ?
Hep CSI: Las Vegas veya CSI:Miami denk geliyor...
Özelden de ulaşabilirsin...

Sdstc
16-10-2010, 17:13   |  #4  
Yeni Üye
35 mesaj

Bahsettiğin gibi bir program olduğunu düşünmüyorum, tek tek uğraşman gerekecek.
varsa bile o program toplu olarak değiştirmez. günde 5-10 dakikanı ayır çok sürmez

Son Düzenleme: Sdstc ~ 16 Ekim 2010 17:14