Klavye, ekrana geç işliyor

HPQ-User
27-03-2010, 19:50   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Mustafa Turhan sormuş:
Bilgisayarımı Devamlı Xp ile kullanıyordum ve memnundum, bir hafta kadar önce Windows 7 yi denedim Xp den daha kullanışlı ve hızlıydı ama daha önce aldığım grafik performansını, galiba Windows 7 driverları da olmadığı için alamadım. Tekrar Xp Sistemini kurdum driverları yükledim, Aygıt yöneticisinde tanımsız donanımda kalmadı fakat klavye ye yazdığım her şey 3-4 saniye sonra aniden akıyor çok hızlı yazdığımdaysa sistem hoparlörü ötmeye başlıyor.
garantisi geçtiği için klavyeyi söküp temizledim, olmadı. Masaüstü bilgisayarımda kullandığım Klavyeyi takmayı denedim, Laptopun Klavyesini çıkarıp(soketi anakarttan çıkartıp) Usb klavye kulandım aynı sorun devam etti.
Sorun Sizce Nerde Eksik Bir Driver yada bios güncelleme olabilirmi bu nacizane emekli laptopumun?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Dell İnspiron 1501 Laptop(hiç bir parçası değişmedi)
Amd Turion 64x2
1.60 ghz
896 Mb ram
Ati Radeon Xpress 1150

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

MUTI
28-03-2010, 01:49   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ben yukarıdaki sorunun sahibiyim foruma yeni kayıt oldum, yukarıda dediğim gibi windows 7 yüklü iken windows xp ye geri dönüş yaptığımda bu sorun oluşmuştu şimdi windows7 yi tekrar yüklemeyi denedim, ve sonuç başarılı oldu ama ben inanın mantığı kavrayamadım(#$?!) Şuan tuşlara 5 dakikada basılı tutsam hiçbir performans değişikliği olmuyor.
Sorunu Çözdüm Ama Windows 7 ile Ne Alakası Var Anlamadım...