Klavyemin Driver ı

HPQ-User
16-07-2010, 11:44   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Hayri Pıtır sormuş:
MICROSOFT B5Q WIRELESS OPTICAL DESKTOP 1000 KLAVYE

kullanıyorum kafam esti CD sini taktım pc ye otomatik çalıştırdan setup.exe ye kadar herşey okey çalıştır setup.exe yi çalıştırınca sistem kararsızlaştı uyumluluk sorunu diye bi yazı geldi

bütün uyumluluk ayarlarıyla denedim sonuç aynı.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
e4600
8600 gt
win 7 ultimate x86

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; tr; rv:1.9.1.10) Gecko/20100504 Firefox/3.5.10

noleafclover
16-07-2010, 11:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
311 mesaj

aygıt yöneticisinden klavyenin driverını kaldırın.Eğer görünmüyorsa görünüm sekmesinde gizli aygıtları göster seçeneği var onu kullanabilirsiniz.Daha sonra klavyeyi takıp sürücüsünü windows un otomatik yüklemesini bekleyin olmazsa aygıt yöneticisinden sürücü güncelle/otomatik olarak ara yı deneyin
eğer buda olmazsa klavye cd nizi takın sonrayagıt yöneticisinden sürücü güncelle/Bilgisayarımdan yüklicem Gözat yoluyla cd deki driver ı gösterin

kbgamelek
16-07-2010, 12:15   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

iyi günler bi sorun yasıyorum ve üstesinden gelemiyorum laptop kullanıyorum ve klavye word belgesinde kilitlenip yazmıyo hiç bir tuş çalışmıyo nasıl halledebilirim lüten acil cevap istiyorum

noleafclover
16-07-2010, 12:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
311 mesaj
Alıntı: kbgamelek  
iyi günler bi sorun yasıyorum ve üstesinden gelemiyorum laptop kullanıyorum ve klavye word belgesinde kilitlenip yazmıyo hiç bir tuş çalışmıyo nasıl halledebilirim lüten acil cevap
Arkadaşım word ile pek alakam olmadığı için bilmiyorum ama burada bilenden de yardım alamazsın sen sorunu uygun bir bölümde sor.Bunun için örneğin işletim sisteminin örneğin windows 7 forumuna gidip  üst-orta bölümde yeni konu butonu var bunu kulanarak yeni konu aç ve sorunu sor

Craterus
16-07-2010, 21:11   |  #5  
Yıllanmış Üye
881 mesaj
Alıntı: kbgamelek  
iyi günler bi sorun yasıyorum ve üstesinden gelemiyorum laptop kullanıyorum ve klavye word belgesinde kilitlenip yazmıyo hiç bir tuş çalışmıyo nasıl halledebilirim lüten acil cevap
ilk önce sisteminiz nbe hangiş işletim sistemini kullanıyorsunuz klavye fonksiyonları başka uygulamalarda çalışıyor mu hangi word sürümü mesela office 2007 mi kullanıyorsnuz bu kullanıyorsunz bu kullandığınız sürüm orijinal mi bunlar hakkında bi yazarsanız daha gerçekçi yardımda bulunulabilir