kngiht online oyununun gerçek yuzu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yakuza_
06-04-2008, 18:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

evet arkadaşlar bu video yu sonuna kadar izliyeLim tabiki oyunun gerçek yüzünü görmek istiyenler k2network tarafından yapılmıs bu oyun oyuncular tarafından alınan premium denilen oyuna girme önceliği tanıyan paket ler para ile satılıyor ve bu parayı k2network ne yapıyor izleyin knight online nin gerçek yüzünü görünüz
benim 70 level adamım vardı ama artık oynamıyorum bu gerçekleri öğrendiğim anda bıraktım

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış

sonuna kadar İzleyiniz!!!

Son Düzenleme: yakuza_ ~ 06 Nisan 2008 18:59
Banned
06-04-2008, 18:33   |  #2  
Banlandı
47 mesaj

oyunu oynamadığım halde videouyu izledim sana destek veriyorum sonuna kadar.

Banned
06-04-2008, 18:36   |  #3  
Banlandı
47 mesaj

hala başka yorum yokmu bütün ıspat ortada bu oyunu daha oynamayın

Razorback
06-04-2008, 18:41   |  #4  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

Arkadaşlar;
Gördüğünüz herşey abartısız ve tamamen gerçektir...
Bu konuya hassasiyet gösterin lütfen...

hem videoda belirtilmemiş ama oyunu oynayanlar bilir bu yeni gelen pelerinlerde haçlı işareti var!!!

Banned
06-04-2008, 18:43   |  #5  
Banlandı
47 mesaj

evet haklısın yakuza_ bunu herkese duyurmamız lazım

yakuza_
06-04-2008, 18:58   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
Razorback
Arkadaşlar;
Gördüğünüz herşey abartısız ve tamamen gerçektir...
Bu konuya hassasiyet gösterin lütfen...

hem videoda belirtilmemiş ama oyunu oynayanlar bilir bu yeni gelen pelerinlerde haçlı işareti var!!!

evet razorback' in değindiği konuyu açıyorum
AYRICA OYUNDA BAZI HAÇ ŞEKLİNDE OLAN İTEMLER YANİ SİLAHLAR

VE OYUNDAKİ BAĞZI BÜYÜ TAŞLARININ ÜZERİNDEKİ YAZILAR BU GÖSTERECEĞİM RESİMDEKİ TAŞLARIN VE KAGITLARIN ÜZERİNDE YAZAN YAZILAR VİDEODAKİ TAŞIN ÜZERİNDE YAZAN ARAPÇA HARFLERE COK BENZEDİĞİ İÇİN ÇEKTİM

yakuza_
06-04-2008, 19:21   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj

arkadaşlar,knight oyunundaki bu durum aynı Coca Cola ters yazılışının dinimizce anlamında olduğu gibi.. (bilmeyenler varsa resme baksın.) http://i28.tinypic.com/2nv5ni9.jpg
bağışlayın; bunu çoğunuzun biLdiğini biliyorum ama bence bu da gerçek..

Son Düzenleme: yakuza_ ~ 06 Nisan 2008 19:55
Canlas
06-04-2008, 19:50   |  #8  
Yıllanmış Üye
362 mesaj

her oyunda genel olarak söylüyorum RPGlerde haç falan eksik olmaz sonuçta oyun senaryo var ve bu oyunları yapanlar hristiyan yada başka dinden bunları oyunun içine mutlaka sıkıştırıyorlar
bizde oyun yapsak mutlaka içinde hilal gibi sembollerimiz olacaktır.(ne yazıkki bölede sağlam bi oyunumuz yok)
yapabilsek %100 yerli kullanalım ama yabancı üretimlere bağımlıyız bunları bırakamıyoruz ama hepimiz tepkimizide gösterebiliriz.
ama bu tepki oyunu oynamamakla yada colasını içmeyerek olacak birşey değil bunların karşısına kendi oyunumuzla yani kendi markalarımızla kendi üretimlerimizle çıkarsak o  zaman kalıcı ve sağlam bir şekilde tepkimizi göstermiş ve ilerlemiş oluruz.

yakuza_
06-04-2008, 19:55   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
Canlas
her oyunda genel olarak söylüyorum RPGlerde haç falan eksik olmaz sonuçta oyun senaryo var ve bu oyunları yapanlar hristiyan yada başka dinden bunları oyunun içine mutlaka sıkıştırıyorlar
bizde oyun yapsak mutlaka içinde hilal gibi sembollerimiz olacaktır.(ne yazıkki bölede sağlam bi oyunumuz yok)
yapabilsek %100 yerli kullanalım ama yabancı üretimlere bağımlıyız bunları bırakamıyoruz ama hepimiz tepkimizide gösterebiliriz.
ama bu tepki oyunu oynamamakla yada colasını içmeyerek olacak birşey değil bunların karşısına kendi oyunumuzla yani kendi markalarımızla kendi üretimlerimizle çıkarsak o  zaman kalıcı ve sağlam bir şekilde tepkimizi göstermiş ve ilerlemiş oluruz.
arkadaşım
       bir çok oyun var böyle işaretler ve semboller var ama bak knight online kadar para kazanmıyor bu oyunlar 2.si knight online yani k2network firiması kazandıgı oyundan kazandıgı paraları israile yani masol lara veriyor dünyadaki  masum insanları öLdürmek için

Canlas
06-04-2008, 21:00   |  #10  
Yıllanmış Üye
362 mesaj
yakuza_
Canlas
arkadaşım
       bir çok oyun var böyle işaretler ve semboller var ama bak knight online kadar para kazanmıyor bu oyunlar 2.si knight online yani k2network firiması kazandıgı oyundan kazandıgı paraları israile yani masol lara veriyor dünyadaki  masum insanları öLdürmek iç
evet arkadaşım verdiğin video yu izledim bişi demiyorum
hep destek tam destek

yakuza_
06-04-2008, 21:22   |  #11  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj

saol desteklediğin için

Z1mBaBwE
06-04-2008, 21:55   |  #12  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

Herşeyde bu yahudilerin parmağı var bunları durduracak yeni naziler bulunmalı.Bence hitler haklıydı hitlerin bir sözü vardı bi yerde gördüm ama tam olarak doğrumu bilmiyorum savaşın son yılında söylediği ben elimden geldiğince yahudi denen yaratıkları yok etmeye çalıştım yahudiler ileride dünyayı ele geçirecekler yapıcak hiç birşey yok.

Son Düzenleme: Z1mBaBwE ~ 06 Nisan 2008 22:00
E.D.
06-04-2008, 23:45   |  #13  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
493 mesaj

Ben de videoy sonuna kadar izledim. Yurdun internet cafesinde okuldan geldikten sonra 5-6 saat bilgisayar başında oturup knight oynayanlar isnanlar var. Resmen zombi gibiler. Oyundaki karakterlerden bir farkaları kalmaış. Yarın ilk işim onların gözlerine bu videoyu sokmak olcak. videoyu buraya koyan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.

yakuza_
07-04-2008, 12:05   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
emre1990
Ben de videoy sonuna kadar izledim. Yurdun internet cafesinde okuldan geldikten sonra 5-6 saat bilgisayar başında oturup knight oynayanlar isnanlar var. Resmen zombi gibiler. Oyundaki karakterlerden bir farkaları kalmaış. Yarın ilk işim onların gözlerine bu videoyu sokmak olcak. videoyu buraya koyan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
eger bu dediğini yaparsan çok mutlu oLurum arkadaşım bu gerçeği ülkemizdeki tüm insanları göstermek zorundayız yoksa bu oyuna verilen paralar yüzünden daha çok mahsum insanlar ölücek
ayriyeten ufak bir araştırma yaptım bu oyunu oyniyan ülkelerden
% 12 si AmerikaLı
%5 i diğer Ülkelerden
%83 ü Türkiye
buna dur demenin zamanı geldi geçiyor bile

Banned
07-04-2008, 17:29   |  #15  
Banlandı
47 mesaj

bende videoyu forumlara dağıtıyorum herkes görsün

ab_
07-04-2008, 17:51   |  #16  
Üye
62 mesaj

Bu konularda bilinçli olmamız gerekiyor ama maalesef fazla da bilinçli değiliz internet kafeler tamamen isminin aksine oyun hizmeti veriyor oyun kafe desek hayır yanlıştır diyen çıkmaz herhalde...İşin görünmeyen yüzünü bilsek dahi basit bir mantık bu tür oyunlardan uzak kalmamız için yetecektir.
hayatta en önemli hazinemiz zamanımız sarfediliyor ve işin garibi zamanımızı ücretli bir şekilde çalıyorlar...

Banned
07-04-2008, 19:00   |  #17  
Banlandı
47 mesaj

haydı chıp üyeleri bu konuyu aktif tutalım

yakuza_
07-04-2008, 19:28   |  #18  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj

benim 70 level adamım vardı onu yükseltmek için gece gündüz çabaladım ama ne kadar emek verdiysem söz konusu dinimize hakaret etmek ve mahsum insanları öldürmek olunca doğduğum günden beri bile bu oyunu oynasam o günden bu güne kadar çabalasam yine vazgeçerim yine vazgeçerim............

Diablotical
07-04-2008, 20:47   |  #19  
Yıllanmış Üye
593 mesaj

Arkadaşım tmm haklısınız içtiğimiz kola oynadığımız oyun giydiğimiz ayakkabı bi şekilde zaten o ş...sizlerin eline geçiyor.Ancak videoda birkaç tutarsızlık var.:D
Birincisi arapça Allah yok(haşa) yazısından bahsedecek olursak yahudiler Allaha inanırlar sence bu bi çelişki değilmi ??
İkincisi o bir pentegram ve yahudilerle alakalı ordaki masonların işareti dediği simge ise tapınak şovalyelerine aittir ve hristiyanlardır.
Herneyse her halukarda haklısınız ancak ve ancak daha tutarlı olsa ve inandırıcı olsa şu anda oyunu silmiş olurdum.Ama sadece çelişkilerden ibaret bir video, gerçekten o pis ellere bu para geçsede eğer bi kanıt sunuyorsan destekli sun.Çoğu oyunda bunun gibi işaretlere haçlara ve herneyse onlara rastlayabilirsin eminim çünkü bu oyunları biz değil onlar yapıyor.

Razorback
07-04-2008, 21:20   |  #20  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

videoda tutarsızlık yok. videonun ilk başlarında michael gray isimli bir köşe yazarından bahsediyor videodaki yazıları iyi okursanız hiçbir tutarsızlık yok. free olarak başlıyorsun ilerledikçe premium olmayanların oynaması zorlaşıyor ve oyunun amacının da savaş stratejisi mantığı iyi olan oyuncuları bulup askeri eğitim vermek olduğundan bahsediyor. yani bir oyuncu oyunda çok iyi düşünme becerisine sahipse onu ordan anlayıp seçmek amaç. böylece bu oyuncuların stratejik planlarıyla olabilecek bir savaşta saldırı ve savunma amaçlı plan yaptırmak... ayrıca yahudiler Allaha inanır ama söz konusu yahudiler değil masonlar. son olarak şunu da söyliyim ben bu yeni gelen pelerinlerle tamamen online oynanan ve stratejisi oyuncunun yeteneğine dayalı bu oyunu bu şekilde haçlı seferleri benzeri oynamam.. diğer oyunlarda haç olabilir ama bu oyun diğer oyunlardan daha gerçekçi ve farklı diye düşünüyorum

Diablotical
07-04-2008, 21:48   |  #21  
Yıllanmış Üye
593 mesaj

Her sözünde haklısın,ancak dediğim gibi tutarsızlıklarla dolu bende kabul ediyorumki knight diğer oyunlardan farklıdır.Ama bi haçtan bahsedio bi yahudi bi mason bi misyon varsa tek misyon vardır karma karışık bi olay.

Selçuk İslamoğlu
08-04-2008, 12:24   |  #22  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

85% Türkiye olmasının nedeni sizce nedir? Bence bedava diye algılanmasından Kahkaha Bizim halkımız gözü döndü mü (düğün dernek) parayı akıtır ama hala bedava sanır. (Atasözümüzle, Kaz gelen yerden tavuğu esirgemez, aklınca gerçek para kazanacak ya karakter satıp) Diğer online oyunlarda böyle bir durum var mı, yani 85%'in Türkiye olması gibi? Yok, neden? Paralı da ondan... Nerede beleş oraya yerleş bir atasözümüz olmuş...

Ayrıca "Knight", "Şövalye" (Avrupalı terim, Avrupa'nın Ortaçağını andıran bir yapı ve sistem, haçlı seferlerinde çok geçen bir terim) isimli bir oyunda,  hilal yıldız olmasını bekleyenin aklına şaşarım. Oyunu sen yap, sen koy istediğin işareti. Tapınak Şövalyesi (Knight Templar) (ki hristiyanlık tarihinde önemli yerleri vardır) oynayıp, Haç işareti görmemezsen şaşarım.

Ayrıca hiç "Michael Gray" ismini aratmayı denediniz mi Google'da? Böyle bir gazete yazarı var mı? Ah evet, bir sinema oyuncusu var... Bir biyolojist ve bir de SEO uzmanı... Eminim masonlar tüm Michael Gray'leri sildirmiştir Google'dan, bir anda yokolmuş koskoca yazar Kahkaha

Savaş stratejilerine gelince, 85% Türk'lerin oynadığı oyunda, bir tek 15% mi savaş stratejisi öğreniyor ve bizim yüzde 85 hiç bir şey öğrenemiyor mu? Hoş, gerçi ne stratejisi öğrenilir ya, kılıç kalkandan...

Ya arkadaşlar, geçin bunları! Kimse kimseyi zorla oturtmadı "kınaytın" başına. Bedava sandı milletimiz, "gerçek para kazanıyom"  hevesiyle yandı tutuştu. Ondan... Halbuki, tüm Free2Play MMORPG'lerin kazançları oyun başladıktan sonra satıştır. Tabii ki her şirket amme hizmeti vermek için değil, kar elde etmek için kurulur. sizin kaşınızın gözünün hürmetine, "oynasın sevinsinler garibanlar" diye bedava mı verecekler hizmetlerini...

"Delinin biri bir taş atmış kuyuya, kırk akıllı çıkaramamış", bu durum aynen o. Adamın biri paralı servisleri yediremiyor, hep beleş olsun istiyor, gazlanıyor, hikaye yazıyor, millet inanıyor; tabi en derin korkularımızı kullanıyor, yok masonmuş, yok yahudiymiş, yok bizi yok etme politikalarıymış. İyi iş de başarmış bu korkuları fitillemekte. Yahu arkadaş, bize kalsa herşey beleş olsun, "Beleş değilse, kesin yahudilere gidiyordur" değil mi? ... Son sözüm, internette duyduğunuz hiçbir şeye inanmayın. Artı baştan beri söylüyorum oyun kalitesiz diye, keşke kimse kalitesiz oyun oynamasa "Aga para ver aga" Kahkaha Eşek eşek olduktan sonra semer vuran çok olur...

eccshe
08-04-2008, 13:27   |  #23  
Taze Üye
8 mesaj

video açılmadı ama araştıracgım.oyunu arkadasmın kardeşi oynarken izlediğimden az cok bılıyorum(bayanız o kadar olacak:))

Razorback
08-04-2008, 13:27   |  #24  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

hilal yada yıldız bekliyoruz diyen olmadı..!
saymaya kalksan dünyada bir sürü michael gray vardır hem google her köşe yazarını bulacak diye bişey yok.
strateji öğrenmiyorsun, stratejisini beğendikleri zeki adamları bu yolla buluyorlar.. oyun vesile oluyor böylece keşfetmiş oluyorlar ki bana bu mantıklı geldi bilmiyorum..
neyse ortada böyle bir video var. sonlara doğru biraz abartılmış olsada ilk başta anlatılanlarda geçerlilik payı olduğunu düşünüyorum... ve sonuçta bize yakışan cümleler edilmiştir....
haa bidaha da bu tür oyunları ne oynarım nede bilirim boş işler bunlar..

yakuza_
08-04-2008, 13:29   |  #25  
OP Yıllanmış Üye
347 mesaj
Selçuk İslamoğlu
85% Türkiye olmasının nedeni sizce nedir? Bence bedava diye algılanmasından Kahkaha Bizim halkımız gözü döndü mü (düğün dernek) parayı akıtır ama hala bedava sanır. (Atasözümüzle, Kaz gelen yerden tavuğu esirgemez, aklınca gerçek para kazanacak ya karakter satıp) Diğer online oyunlarda böyle bir durum var mı, yani 85%'in Türkiye olması gibi? Yok, neden? Paralı da ondan... Nerede beleş oraya yerleş bir atasözümüz olmuş...

Ayrıca "Knight", "Şövalye" (Avrupalı terim, Avrupa'nın Ortaçağını andıran bir yapı ve sistem, haçlı seferlerinde çok geçen bir terim) isimli bir oyunda,  hilal yıldız olmasını bekleyenin aklına şaşarım. Oyunu sen yap, sen koy istediğin işareti. Tapınak Şövalyesi (Knight Templar) (ki hristiyanlık tarihinde önemli yerleri vardır) oynayıp, Haç işareti görmemezsen şaşarım.

Ayrıca hiç "Michael Gray" ismini aratmayı denediniz mi Google'da? Böyle bir gazete yazarı var mı? Ah evet, bir sinema oyuncusu var... Bir biyolojist ve bir de SEO uzmanı... Eminim masonlar tüm Michael Gray'leri sildirmiştir Google'dan, bir anda yokolmuş koskoca yazar Kahkaha

Savaş stratejilerine gelince, 85% Türk'lerin oynadığı oyunda, bir tek 15% mi savaş stratejisi öğreniyor ve bizim yüzde 85 hiç bir şey öğrenemiyor mu? Hoş, gerçi ne stratejisi öğrenilir ya, kılıç kalkandan...

Ya arkadaşlar, geçin bunları! Kimse kimseyi zorla oturtmadı "kınaytın" başına. Bedava sandı milletimiz, "gerçek para kazanıyom"  hevesiyle yandı tutuştu. Ondan... Halbuki, tüm Free2Play MMORPG'lerin kazançları oyun başladıktan sonra satıştır. Tabii ki her şirket amme hizmeti vermek için değil, kar elde etmek için kurulur. sizin kaşınızın gözünün hürmetine, "oynasın sevinsinler garibanlar" diye bedava mı verecekler hizmetlerini...

"Delinin biri bir taş atmış kuyuya, kırk akıllı çıkaramamış", bu durum aynen o. Adamın biri paralı servisleri yediremiyor, hep beleş olsun istiyor, gazlanıyor, hikaye yazıyor, millet inanıyor; tabi en derin korkularımızı kullanıyor, yok masonmuş, yok yahudiymiş, yok bizi yok etme politikalarıymış. İyi iş de başarmış bu korkuları fitillemekte. Yahu arkadaş, bize kalsa herşey beleş olsun, "Beleş değilse, kesin yahudilere gidiyordur" değil mi? ... Son sözüm, internette duyduğunuz hiçbir şeye inanmayın. Artı baştan beri söylüyorum oyun kalitesiz diye, keşke kimse kalitesiz oyun oynamasa "Aga para ver aga" Kahkaha Eşek eşek olduktan sonra semer vuran çok olur...

evet oyun ne kadar free Olsada oyuna girebilme önceliği tanınması için bu % 85 in en az % 50 si para yatırıyor ayrıca bu %50 nin % 30 u evli o % 30 unda % 25 i çocuk sahibi bu oyun yüzünden cok yuvalar dahii yıKıLdı sen tam videoyu izlememişssin galiba oyunu free player olarak başlıyorsun oyun ilerledikçe para yatırmak mecburiyetine giriyorsun :) neyse ben zaten bu konuyu bu oyunu kısakandığımdan değiL dinimize hakaret ettiklerinden dolayı bırakıyorum ve saldırı yapmaya calışıyorum 2.side sadece mahsum insanları öldürmek olsa amaçları tamam mahsum insanları öldürüyolar onada karşıyım hemde tamamen sonuna kadar gücümün yettiği yere kadar kanımın son damlası akana kadar karşıyım Bu yetmiyormuş gibi birde Dinimize Hakaret ediyorlar. Ayrıca Her önümüze gelen oyun yapıp kendi aklındaki şeyleri oyuna dahil etseydi (haç,arapça yazıtlar,semboller,Yıldızlar, dinlere hakaret etmeler vs.vs.vs ) emin ol burda cvp düşüneceğine savaşın ortasında olurdun
neyse umarım bu yazdıklarımı sitem olarak kabuL etmemişsindir