Knox Pow Wowa hazır olun

gezgincik
26-01-2012, 14:44   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
23 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2012

İlk MicroVolts 2012 Güncellemesi bugün yayına giriyor
Markham, Kanada 26 Ocak 2012 – Rock Hippo Productions, yeni yılın hızlı ve öfkeli MMO-TPS (Büyük Multiplayer Online Üçüncü Kişi Nişancı) MicroVolts için yeni bir heyecan verici oyun güncellemeleri turunu beraberinde getirdiğini duyurmaktan memnuniyet duyar! Yeni tanıtım filmini ve ekran görüntülerini www.MicroVolts.com sitesinde görebilirsiniz!
Bu yepyeni güncellemenin bir parçası da “Bitmap” haritası. Geliştiricilerin ofis mekanını temel alan bu harita, savaş alanını ofis masalarının üstüne, bilgisayar ekranlarının ve diğer ofis malzemelerinin arkasına yerleştiriyor.  Oyuncular artık geliştiricilerin ofisine içeriden bakabilirler!
Bu güncellemenin merkezinde MicroVolts oyuncularının en sevilen karakterlerinden biri var: Dışı sert ama altın kalpli oyuncak Knox.  Yeni Şef ve Savaşçı kostümü setleri ilhamını Amerika yerlilerinin geleneksel giysilerinden alıyor ve şüphesiz Pow Wow’u geliştiricilerinin ofisinin tam ortasına yerleştirecek! Knox için bu yeni parçaların yanı sıra, yeni Katana arbede silahı ile üç yeni nadir silah ve Pandora için yepyeni bir kostüm seti var ve bunların tümünü MicroVolts'un Kapsül Makinesi’nde bulmak mümkün.  
Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edin: www.MicroVolts.com. Düzenli olarak güncellenen web sitesi, oyunculara oyuna dair açıklamalar ve gerçekleşecek oyun içi etkinliklere ve forum etkinliklerine dair bilgiler sunuyor. Turnuvalar ve diğer sürpriz etkinlikler açıklanacak, yani siteyi her gün kontrol etmeyi unutmamanız gerekli.

###

MicroVolts Hakkında
Dört oyuncak –Naomi, Knox, Pandora ve C.H.I.P.- kendi türlerinden diğerlerini aktif hale getirecek özel talimatlar taşıyor.  Ama kısıtlı batarya kaynakları yüzünden, güç için savaşmak zorundalar.   Artık dünyanın her yanındaki oyuncaklar Micro World’ün egemenliğini ele geçirmek için gizli bir savaşa katılıyor.
MicroVolts ücretsiz bir online çok oyunculu üçüncü kişi nişancı oyunudur. Oyuncular ve yorumcular MicroVolts’un dinamik karikatür tarzı grafikler ve yoğun hızlı bir oyun içeren benzersiz oyun deneyiminden övgüyle söz ediyor. Oyuncular kendi özel karakterlerini yaratabilir, 7 silah türü arasında anında değişim yapabilir ve 10’u aşkın heyecan verici mekanda bu silahları kullanabilirler. Her hafta düzenlenen etkinlikler ve turnuvalar, sosyal medya kanallarından ve forumlarından güçlü bir oyuncu katılımı ile, oyun hem sosyal hem de rekabetçi oyunculara hitap ediyor.  www.MicroVolts.com sitesinden hemen savaşa katılın!

Rock Hippo Productions Ltd. Hakkında

Rock Hippo Productions Ltd. bir dijital medya sağlayıcısı ve küresel ölçekte kitlesel piyasaya dağıtım için online video oyunları yayıncısıdır. Rock Hippo, dünyanın her yanındaki bilgisayar oyunu severlere sosyal ağ deneyimi yaşatarak hepsinden daha iyi bir oyun tecrübesini sunan interaktif bir 'ücretsiz oyun' ortamı sağlıyor.
Rock Hippo ve var olan ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen www.rockhippo.com sitesini ziyaret edin.