Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Priz Arızası

egemengiga
30-01-2008, 14:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,298 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Kodak, dijital fotoğraf çerçevelerinde arızaya neden olan prizleri değiştireceğini açıkladı...

Anımsatma Bildirimi

Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri İle İlgili Bilgilendirme

Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ile birlikte sunulan Avrupa kaynaklı güç adaptörüyle ilgili olası bir sorunu, önlem mahiyetinde siz kullanıcılarımıza bildirmek istiyoruz. Bu konu, yalnız (İngiltere ve İrlanda hariç) Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da satışa sunulmak üzere tasarlanan Kodak dijital fotoğraf çerçeveleri ile ilgilidir.

Az sayıda kullanıcı, Kodak Dijital Fotoğraf Çerçeveleri ile birlikte sunulan güç adaptörünün prizle teması sırasında arıza sorunu yaşamıştır. Müşteri güvenliği Kodak'ın en önemli önceliği olduğundan, Kodak müşterilerine ücretsiz adaptör değişimi için başvuruda bulunmalarını önermektedir.

Aralık ayı başından itibaren Kodak Dijital Çerçeveler ile birlikte temin edilen tüm adaptörlerin üzerinde, adaptörün hatasız olduğunu ve dolayısıyla güvenli bir biçimde kullanılabileceğini belirten yeşil bir çıkartma bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi ya da adaptör değişikliği talebi için www.kodak.com/go/notice adresini ziyaret edebilir, ya da TELEFON veya devices@support.kodak.com aracılığıyla Kodak müşteri hizmetleri ile temas kurabilirsiniz.
Türkiye için telefon numarası : 00800 448827073