Kopyalama Sorunu

crysis 2
12-07-2011, 20:53   |  #1  
crysis 2 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
116 mesaj

Arkadaşlar kopyalama  yaparken pc çok kasıyor ve kopyalama çok yavaş ilerliyor kopyalama hızı 10mb felen oluyor sorun nedir arkadaşlar yardımlarınız bekliyorum..
Marka / Model:creaİşletim Sistemi:Windows 7 Ultimate (32-bit)İşlemci:AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor (4CPUs),~ 3.2 GHzAnakart:FOXCONNEkran Kartı:nVidia GeForce 9500 GTSes Kartı:Hig Definition Audio AygıtıInternet Tarayıcı:Google ChromeAntivirüs Yazılımı:Kasperksy 2012 deneme sürümü.

hasan4242
12-07-2011, 23:02   |  #2  
Üye
51 mesaj

nerden nereye atarken cd den bilgisayara atarkense beklicen ben 5 mb ile atıyom usb den atıyosan daha hılız olabilr ama bilgisayardan mesala d sürüsücünde oyunlar klosöründen bir oyunu d sürücüsün den programlar kloserine atıyosan bence garanti ye veya bilg,sayaran anlayan birine gönder bilgisayarı ve bilgisayar bi temizle
ama saç kurutma makinesiyle tozları üfle t emiyara bi sonra işlemciyi felan biraz bezle sil iyice çıkmaz sa en son elektrik l, süpürgenin 1. pozisyonunda yani yavaşında aldır 
yardım edebildiysen bir teşekkürü eksik etme

crysis 2
21-07-2011, 04:48   |  #3  
crysis 2 avatarı
OP Yıllanmış Üye
116 mesaj

öncelikle k.bgeç yazdım intternet yoktu Yerel disk D den D ye kopyalarken çok uzun sürüyor hele bide cd den flash da ooooo...) bide çok kasıyor kopyalama yaparken mesala oyun kurarken dosyalar kopyalanıyor derken pc acayip kasıyo diğer pc eski idi o daha hızlı idi yardımcı olun lütfennn..