kücük bi sorun yardım ltfn

Banned
04-05-2009, 14:01   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
303 mesaj

öncelikle farkındayım zırt pırt yardım istiyorum:) uzmanlasıncaya kadar idare edersiniz artık:)
bu sefer de
daha önceden üyü oldugum sitelere girerken her seferinde nick ve sifre yazmak zorunda kalıyorum buna chip de dahil ne bileyim beni hatırla bölümünü isretlesem dahi cıkıp girmeme ragmen benden tekrar giris yapmamı istiyo önceden böyle degildi.mantık yürütüyorum benim kanimca tarayıcıdan sanırım ama daha öncede ie kullanıyodum.
bunun ayarını nerden yapabilirim her seferinde sifre nick yazmaktan gına geldi..hatta tekrar tekrar yazmamak icin sitelere bile girmez oldum
yardım lütfen kurtarın beni bu dertten

HaaNKs
04-05-2009, 14:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
315 mesaj

Google Chrome da otomatik şifre hatırlayıcı var. Tavsiye edebilir.

akicom
04-05-2009, 14:02   |  #3  
Yıllanmış Üye
361 mesaj

arkadaşım bilgisayarı power düğmesindenmi kapatıyorsun yokda başlattaki kapattan mı

akicom
04-05-2009, 14:04   |  #4  
Yıllanmış Üye
361 mesaj

evet arkadaşın dediği gibi prolar var hatta bi pro vardı google arat ismini unuttum üzürdilerim tüm bilgilerini o proya griyorsun üye olurken dahi senin bilgilerin otomatikman geliyor

akicom
04-05-2009, 14:05   |  #5  
Yıllanmış Üye
361 mesaj

ayrıca bu site zaten sorunları olanın sitesitir hayatta hiç hata yapmayan daha işe başlamamıştır bunu unutmayalım

Banned
04-05-2009, 14:08   |  #6  
OP Banlandı
303 mesaj
akicom
arkadaşım bilgisayarı power düğmesindenmi kapatıyorsun yokda başlattaki kapattan mı

ie den memnunum su an degistirmeyi düsünmüyorum
ben her seferinde baslatttan kapatıyorum pc yi
ama bu aralar mavi ekran ve reset sorunlarım o var.yani benim istegi,m dısı acılıp kapanma yasıyorum onla alakAsı nedir?

Mustafa@PC
04-05-2009, 14:08   |  #7  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Merve kurduğun ccleaner adlı yazılımı her seferinde çalıştırırsan bu sorun olur,

Ccleaner temp klasörü ve tarayıcıların cache bölümünü temizler...

Şimdi şifreni gir,tarayıcıyı kapat,ccleaner'kullanma ve terkar gir internete aynı sorun var mı diye bir bak ?

Son Düzenleme: Mustafa@PC ~ 04 Mayıs 2009 14:09
Banned
04-05-2009, 14:11   |  #8  
OP Banlandı
303 mesaj

hatta bu sifre nick olayını asdmak icin giris yaptıktan sonraki linki sık kullanılanlar sayfasına ekliyorum direk girsin diye oda çözüm olmuyor

mertysr
04-05-2009, 14:13   |  #9  
Taze Üye
16 mesaj

internet explorer 7 yi yükle.

Banned
04-05-2009, 14:14   |  #10  
OP Banlandı
303 mesaj
Mustafa@PC
Merve kurduğun ccleaner adlı yazılımı her seferinde çalıştırırsan bu sorun olur,

Ccleaner temp klasörü ve tarayıcıların cache bölümünü temizler...

Şimdi şifreni gir,tarayıcıyı kapat,ccleaner'kullanma ve terkar gir internete aynı sorun var mı diye bir bak ?

yazını yeni grdüm bak bu olabilir ben her seferinde ccleanear  bi temizlik yaptırıyorum hatta bazen 10 dk da bir:)
bi deneyeyim

Mustafa@PC
04-05-2009, 14:14   |  #11  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
13,125 mesaj
merve_merve
hatta bu sifre nick olayını asdmak icin giris yaptıktan sonraki linki sık kullanılanlar sayfasına ekliyorum direk girsin diye oda çözüm
Yukarıdaki msjmadileri denedin mi ?

Banned
04-05-2009, 14:17   |  #12  
OP Banlandı
303 mesaj
Mustafa@PC
Yukarıdaki msjmadileri denedin mi ?
sanırım o yüzden girdim cıktım su an direk girdi peki cclenearın bu yazdıgın dosyayı silmesini nasıl önlerim?

Mustafa@PC
04-05-2009, 14:18   |  #13  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
13,125 mesaj

Yanda ayarları vardır,ama boşver kalsın,

Zaten her dakika ccleaner ı kullanmana gerek yok günde 1 kere yap yeter,hatta 2 günde 1.

Banned
04-05-2009, 14:19   |  #14  
OP Banlandı
303 mesaj
mertysr
internet explorer 7 yi yükle.
bence sen ie 8 i yükle daha kullanışlıGöz kırpma

Banned
04-05-2009, 14:22   |  #15  
OP Banlandı
303 mesaj
Mustafa@PC
Yanda ayarları vardır,ama boşver kalsın,

Zaten her dakika ccleaner ı kullanmana gerek yok günde 1 kere yap yeter,hatta 2 günde 1.

sanırım öyle yapıcam yoksa her seferinde nick sifre delirtiyor
en azından cclenearın artılarının yanında eksilerinden de bir kücük not ögrenmis oldum.
cok tesekkür ederim

Mustafa@PC
04-05-2009, 14:25   |  #16  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
13,125 mesaj
merve_merve
sanırım öyle yapıcam yoksa her seferinde nick sifre delirtiyor
en azından cclenearın artılarının yanında eksilerinden de bir kücük not ögrenmis oldum.
cok tesekkür
Göz kırpma

rock-_-rock
04-05-2009, 18:56   |  #17  
Taze Üye
1 mesaj

selam ben yeniyim size bişiy sorcam ya ben yazıcının kapağını açmaya çalışıyorum  çünkü arada kğıt sıkışıverdi bende kepeğını kaldırıp kağıdı almak istediyorum yeni birşey yazdıramıyorum acil yardım lasım ödev indirmiştim yeğenime lütfen hemen bana yardım edinnn

Banned
04-05-2009, 20:15   |  #18  
OP Banlandı
303 mesaj
rock-_-rock
selam ben yeniyim size bişiy sorcam ya ben yazıcının kapağını açmaya çalışıyorum  çünkü arada kğıt sıkışıverdi bende kepeğını kaldırıp kağıdı almak istediyorum yeni birşey yazdıramıyorum acil yardım lasım ödev indirmiştim yeğenime lütfen hemen bana yardım
soruna verilecek bi cevabım yok ama sen yanlıs yere yazmıssın sorununu ya uzmanına sorun bölümüne veya xp bölümünün ana sayfasından yeni msj kutusuna tıklayarak yaz bu sorununu arkadaslar sana yrdımcı olur ben inanki nasıl cıkartabilirsin onu bilmiyorum

OnlyMann
04-05-2009, 21:04   |  #19  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj
rock-_-rock
selam ben yeniyim size bişiy sorcam ya ben yazıcının kapağını açmaya çalışıyorum  çünkü arada kğıt sıkışıverdi bende kepeğını kaldırıp kağıdı almak istediyorum yeni birşey yazdıramıyorum acil yardım lasım ödev indirmiştim yeğenime lütfen hemen bana yardım
Aldım dediğiniz kağıdı yırtarak mı aldınız. muhtemelen kağıt parçaları yazıcıda kaldığı için yazdıramıyorsunuz. tekrar gözden geçirip kağıt kalmışsa alın ancak bu durumlar için zorlamak yerine nasıl çıkartılacağını gösteren bir döküman vardır yani sıkışan kağıdın serbest kalmasını sağlayan bir tuş bir tutma aparatı gibi bir şeyler mutlaka vardır ve o aparatla ancak rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz. yazıcınızın marka modeli nedir? ona göre yorum yapılsın

ADEM-KAYA
04-05-2009, 21:30   |  #20  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

oooo merve iyi gidiyosyun..AlkışBeğendimvallaha bravo sana benide geçwcen yakin zamandaAğzı kulaklarına varıyormesjlarin da baya çokmuş..sen FORUM KATiBi olmayi hak ediyosun..Alkışyada BiLGiN ÜYE..Göz kırpmaiyi

merve_merve
soruna verilecek bi cevabım yok ama sen yanlıs yere yazmıssın sorununu ya uzmanına sorun bölümüne veya xp bölümünün ana sayfasından yeni msj kutusuna tıklayarak yaz bu sorununu arkadaslar sana yrdımcı olur ben inanki nasıl cıkartabilirsin onu
savozakut
05-05-2009, 14:01   |  #21  
Taze Üye
4 mesaj

Bence Mozillayı Kur hangi siteye girersen gir bir dahakine hatırlayayımı diye soruyo sagolsun sen hatırla hatırlama bu sayfad aasla diyebiliyorsun ;)

Banned
05-05-2009, 15:01   |  #22  
OP Banlandı
303 mesaj

evet krals seni gecicem o konuda iddalıyım:)
ie de soruyo aynen ama yazıları daha dikkatli okursan anlardın sorun ie den degil cclenear programının temizlerken mozilla dahi farketmez! hatırlama dosyasını da kaldırması yüzünden miş

ADEM-KAYA
05-05-2009, 22:26   |  #23  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

rep 5 almiş sin iyiBeğendimben işte olmasam hafta içi bak gör seni geçerdim..Alkışmalum ekmek parasi..Göz kırpma iyi forumlar.

merve_merve
evet krals seni gecicem o konuda iddalıyım:)
ie de soruyo aynen ama yazıları daha dikkatli okursan anlardın sorun ie den degil cclenear programının temizlerken mozilla dahi farketmez! hatırlama dosyasını da kaldırması yüzünden miş
Banned
06-05-2009, 03:10   |  #24  
OP Banlandı
303 mesaj
krals
rep 5 almiş sin iyiBeğendimben işte olmasam hafta içi bak gör seni geçerdim..Alkışmalum ekmek parasi..Göz kırpma iyi forumlar.
evet yıldızlar cogalmıs:) ama bende bilmiyorumki rep nasıl almısım bana verebiliyorlrsa ben baskalarına neden veremiyorum onu bilmiyorum nasıl oluyo. yoksa ayıpediyon sanada verirdim bi yıldız ama bi yıldız:) fazlası zarar sanaKahkaha