Kullan-at numaralar emrinizde

CHIP Online
12-04-2013, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

"Kullan-at" telefon numaraları alıp bir kez kullanıp arabileceğinizi biliyor muydunuz?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kul ... mrinizde_39725.html

Atılabilir telefon numaraları oluşturmanıza izin veren iOS uygulaması, artık Android için de sunuluyor.

Ad Hoc Labs'in geliştirdiği Burner, kullanıcılara gizliliklerini korumalarına yönelik ek bir katman sağlamayı amaçlıyor. Burner sayesinde telefon aramaları ve metin mesajları için kullanabileceğiniz "atılabilir" telefon numaralarına sahip olabiliyorsunuz. Bu atılabilir numara ile birisini aradığınızda veya mesaj gönderdiğinizde, karşınızdaki kişiye bu atılabilir numara gösteriliyor.

Atılabilir numaralar, örneğin internetten ikinci el ürün satışı yaparken gerçek numarasını vermeyen kullanıcılar için faydalı bir işlev.

Ücretsiz olarak indirilebilen Burner, bir gün boyunca kullanabileceğiniz (veya 5 dakikalık arama / 15 metin mesajı) bir telefon numarasıyla geliyor. Ek numaralar için paketler 1.99 dolardan başlıyor.

Burner'ın güncellenen iOS uygulaması da kişiselleştirilebilen sesli posta karşılaması, çağrı geçmişini yönetebilme gibi yeni işlevlerle donatılmış.

Burner'ı Google Play ve App Store'dan indirmeniz mümkün. Uygulamanın nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, bu videoya göz atabilirsiniz.

Tüm Konu: Kullan-at numaralar emrinizde

Kaynak: www.chip.com.tr