kullanıcı hesabı

HPQ-User
16-03-2009, 16:55   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

batraz sormuş:
iyi günler chıp,özelliklerini vermiş oldugum notbooğu 2.el aldım.yönetici olarak kendimi atamak için denetimasası_kullanıcı hesaplarından birinci yönetici hesabını kaldırdım ve kendi adımı verdim.beni administratör olarak görmesine ragmen C:nin boyutunu bana kısıtladı vede C nin içine herhangi bir program indirmeme vista musade etmiyor.önceden her türlü ayar değişimine izin verirken vede C nin toplam 45gbyte nı hepsini kullanırken şimdi 9gbte ile sınırlıyor.bilgisayarım menüsünden 45gbte görüyorum ama önceki yönetici dosya,belgeler,resimlere ulasamıyorum.sadece kendimi yönetici atadıkdan sonraki yuklemelere ve prog.filesdeki programlara ulasabiliyorum.indirme yapacak olsamda masaustune indirebiliyorum.sis.geri yuklemeyle en son 20 gün öncesini görebiliyorum.halbuki bu değişikliği 2 ay önce yapmışdım.acaba önceki yönetici statüsüne nasıl geri dönebilirim.yada suanki yönetici konumunu tam yetkili statüsüne nasıl taşıyabilirim?birde driver a bir CD yerleştirip play deyincede biçimlendirmeye kalkıyor dolu Cd yi..önceden CD konunca ne yapacagını sorardıve çalardı,oynatırdı.varsayılan ayarlarında bana sor aktif konumda olmasına rağmen windows player.şimdilik bu kadar chıp teşekkür ediyor iyi günler diliyorum.esenkalın..

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Asus Splendid f3sc t7500;işlemci:2.2 ghz,ram:2 gbyte,sistem türü:32bit,iş.sistemi:vista premium..

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; GTB5; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; InfoPath.2; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618)

MBTGROUP
16-03-2009, 18:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Sistem geri yükleme yapın.Hesab kaldırdığınız zamanın öncesine.. Buda ingilizce vista için http://www.katodivaihe.com/index ... rmak-restore-point/