kulturtv.com.tr rezaleti

zekaikc
10-01-2010, 14:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Bu konuyu üye olduğum bütün sitelerde açıyorum. Açmayada devam edicem...

ben yandım siz de yanmayın mesajıdır bu arkadaslar

kulturtv com tr isimli siteden %60 indirim olması münasebetiyle yüklümiktarda kitap alışverişi yapmıştır. 2 ay sonra kitaplarımı 12 kitapeksikle gönderebildiler. Paramın üzerini ise onlarca mail atmama rağmengöndermediler. Bu dolandırıcı siteden kesinlikle uzak durun!

scallywag
10-01-2010, 15:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
379 mesaj

www.sikayetvar.com sitesine bildirin şikayetinizi.Ordan daha kapsamlı kitleye ulaşır şikayetiniz,şirket yetkilileri mutlaka cevap vereceklerdir.

zekaikc
10-01-2010, 15:25   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Malesef o site aracılığıyla da bir cevap alamadım henüz. Yinede bilginiz için teşekkürler

man on the moon
10-01-2010, 15:38   |  #4  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

arayın ve sizi icraya vereceğim deyin paranızı gönderirler. icra süreci o kadar zor değil. eğer ödeme ve sipariş bilgilerinizi tam olarak icra müdürüne götürürseniz tıkır tıkır öderler. en son siparişte benim de ödemem gecikti. ama buradan yaklaşık 1000 liralık kitap aldım. sanırım şu anda batmak üzereler.

yalcinkurt
10-01-2010, 16:06   |  #5  
yalcinkurt avatarı
Yıllanmış Üye
1,580 mesaj

Güvenilir olmayan sitelerden kesinlikle alışveriş yapmak akıl kârı olmuyor. İstedikleri kadar indirim müjdesi versinler yine de güvenmem böyle sitelere.

Altunsu
13-01-2010, 11:59   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

Hocam kabağat sizlerdede var yaşadığınız memlekette kitapcılar yokmu :) arada pek fazla ücret oynamıyor :)

devil_darkness
20-03-2010, 20:41   |  #7  
Yeni Üye
35 mesaj
Alıntı: zekaikc  
Bu konuyu üye olduğum bütün sitelerde açıyorum. Açmayada devam edicem...

ben yandım siz de yanmayın mesajıdır bu arkadaslar

kulturtv com tr isimli siteden %60 indirim olması münasebetiyle yüklümiktarda kitap alışverişi yapmıştır. 2 ay sonra kitaplarımı 12 kitapeksikle gönderebildiler. Paramın üzerini ise onlarca mail atmama rağmengöndermediler. Bu dolandırıcı siteden kesinlikle uzak durun!

hocam eksiğin var fazlan yok bu eleştiride ben daha beterini söyliyim o siteden bende çok kitap aldım 2 ayda kitapları yolladılar 1-1,5 ayda paramı geri yolladılar 10 defadan fazla aradım bu aylar içerisinde(ben istanbuldayım site ise ankarada faturayı siz düşünün)
en komiğide 1 ay ödemem yapılmayınca niye ödemiyorsunuz diye sorduğumda oldu telefondaki kadın "efendim sorumlu personel işte değil dedi" şimdi bu bizi salak sanan  zihniyete  ne diyebilirsinki