Kurumların iletişim gücüne güç katacak

CHIP Online
03-12-2012, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Alcatel-Lucent, kurumlara verimlilik kazandırmak amacıyla hazırlanan OpenTouch'ı Türkiye'ye sundu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/kur ... -katacak_37312.html

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleriyle 130'u aşkın ülkede her ölçekten 250 bini aşkın dinamik işletmeye hizmet veren Alcatel-Lucent Enterprise, "İletişimde bir devrim daha" sloganıyla Türkiye pazarına OpenTouch çözümünü sundu. Kurumlara yüksek verimlilik kazandırmak amacıyla Alcatel-Lucent mühendisliği ile kurgulanan OpenTouch iletişim çözümü, kurumların iletişim gücüne güç katıp, iş süreçlerine önemli bir katkı sağlayacak.


Bilişim sektöründen çok sayıda şirket temsilcisinin, iş profesyonellerinin ve bilişim basının katılımıyla gerçekleştirilen lansmanın açılış konuşmasını yapan Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye Ülke Direktörü Çağlayan Nur, hızla gelişen teknolojilerin bireysel iletişimi olduğu gibi kurumsal iletişim süreçlerini de yakından etkilediğini belirterek, "Yoğun rekabetin yaşandığı günümüzde hem kurumlar hem de çalışanlar; güçlü olduğu kadar, pratik ve çok yönlü iletişim kurma yeneğine de sahip olmak zorundalar. Alcatel-Lucent mühendisliği ile geliştirilen OpenTouch çözümümüz, işte tüm bu gereksinimler doğrultusunda verimlilik sağlamak üzere tasarlandı. OpenTouch ışığında iletişim alanında yaptığımız bu devrim ile kurumların ve iş profesyonellerinin işlerini istedikleri şekilde, istedikleri yerden, istedikleri cihazdan, tek platform üzerinden en etkin biçimde yönetebilmesini sağlıyoruz" dedi.


Alcatel-Lucent Enterprise Global Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Jan Zuurbier de yaptığı konuşmada Alcatel-Lucent Enterprise'ın liderlik ettiği bir çok teknoloji ile kurumlara dolayısıyla da dünya ekonomisine verimlilik anlamında önemli katkı sağladıklarına dikkat çekti. Türkiye'nin çok dinamik bir ekonomiye sahip olduğunu ve ekonominin adeta dinamosu olan kurumların rekabette varolmak ve dünyaya açılmak için iletişim altyapılarını güçlendirmeleri gerektiğini ifade eden Jan Zuurbier; "Alcatel-Lucent Enterprise geliştirdiği teknolojiler ile hep bir adım önde olmayı hedefledi ve bunu da oraya koyduğu başarılı çözümlerle her zaman başardı. Bu paralelde dünyanın tüm önemli merkezlerinde olduğu gibi Türkiye'de de bu özel çözümlerimizi kurumlara sunmanın gururunu yaşıyoruz. Her ölçekten şirketin sahip olması gereken etkin ve verimli iletişim gücünü, en güncel teknolojiler ile kabul görmüş standartlarda ve uygun maliyetlerle sunmaya özen gösteriyoruz. İleri teknolojinin son ürünü olan OpenTouch platformumuz, kurumsal taraftaki en üstün, en pratik ve en verimli iletişim çözümü olarak Türkiye'deki müşterilerimizin gücüne gerçekten büyük güç katacak. Bu üstün çözüme yatırım yapacak kurumlar eminiz ki orta vadede büyüme noktasında önemli ivmeler yakalayacaklar" dedi.


Tüm Konu: Kurumların iletişim gücüne güç katacak

Kaynak: www.chip.com.tr