Laptop hakkında acil yardım lütfenn....

ego_ist
28-10-2009, 01:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar herkeze mrb öncelikle.Konuyu yanlış yere açtım belki ama sizden bir konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.
Benim bayan bir arkadaşım bundan 2 ay önce erkek arkadaşına laptop ve telefon almışama bütün faturaları kendi üstüne ve kendisinde ki hala ödemeleri devam ediyor.Şimdi ayrıldılar ve çocukdan pcyi ve teli geri istedi.Çocukda vermiyeceğini gerekirse yakacagını parçalayacagını ve geri vermeyeceğini  söylemiş.Ama bunları msjla söylemiş.Şimdi biz polise gitsek şikayet etsek bir sonuç alabilirmiyiz?Laptopu ve telefonu geri alabilirmiyiz? Faturaların hepsi bayan arkadaşımda ve üstelik çocuğun yakacagım parçalayacagım diye çektiği mesajlar kayıtlı.bunlar koz olarak bi yarar sağlarmı bize?
Fikirlerinize ihtiyacımız var.Tşkler şimdiden ilgilenenlere

Son Düzenleme: ego_ist ~ 28 Ekim 2009 01:47
Süleyman.
28-10-2009, 14:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Bir avukata danışın bence.

CenkJK
28-10-2009, 16:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
352 mesaj

yapacağınız şey basit bu ürünüm başka biri tarafından alı konuldu diyerek polise şikayetde bulunabilirsiniz

EbRaR ErDeM
28-10-2009, 16:27   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj
Alıntı: CenkJK  
yapacağınız şey basit bu ürünüm başka biri tarafından alı konuldu diyerek polise şikayetde
Bencede ürünüm alıkonuldu diyerek polise başvurabilirsiniz. Ama bir avukata danışmak en mantıklısı olacaktır.

ego_ist
28-10-2009, 16:30   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Bugun tanıdık bir polisle konuştuk hiç bir şekilde alamazsınız dedi.Umudumuz iyice tükendi.Kendi rızanızla verdiğiniz için alamazsınız diyor polis..offf:( ama aklıma takılan ispatlayamaz çocuk kendimizin verdiğini,resmen gaspdır bu,sebepsiz ma sahibi olmaktır.Sonuçda bizim üzerimize kayıtlı faturalarda mallar.

Son Düzenleme: ego_ist ~ 28 Ekim 2009 16:34