laptop harddiskimi nasıl baska bir pc'ye baglarım?

theCrooLL
15-12-2011, 17:25   |  #1  
theCrooLL avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
96 mesaj

Arkadaşlar merhaba. laptopum cok agırlasıtıgı için format atacagım. fakat içinde benim için önemli olan yüzlerce gb'lik datalar var. bunları kısa yoldan baska bir pc'Ye geçirmek istiyorum. bir keresinde pc'imde cıkan arızada biLgisayarcıya götürdümğümde içindeki bilgileri kurtarmak için harddiskimi söküp bi tarafı daha önce görmediğim bir girişi olan diger tarafı ise usb olan bi kabloyla kendi bilgisayarına bagladı. Ben bu kabloyu nerden bulabilirim? ya da ben harddiskimi nasıl kısa yoldan yedekleyebilirim başka bir pc'de? yardımlarınızı bekliyorum.

root1907
15-12-2011, 17:49   |  #2  
root1907 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
231 mesaj

başka bir pc varsa arasında network yap cross bağlantıyla direk datalarını aktar ona, o dediğin laptop diskleri için usb paneldir satasıda var ide olanıda ama  bulman biraz zor olabilir bulsan bile pahalıdır onu alacağına harici disk alırsın. en basit yol network bağlantısı.

dervipasa
15-12-2011, 18:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
650 mesaj

masaüstün varsa ;
laptop un hdd yi sökersin 2. hdd olarak masaüstüne tak
oradan masaüstü hdd ye kopyalarsın ya da istediğin yere
ben öyle yapıyorum

theCrooLL
15-12-2011, 20:05   |  #4  
theCrooLL avatarı
OP Üye
96 mesaj
Alıntı: root1907  
başka bir pc varsa arasında network yap cross bağlantıyla direk datalarını aktar ona, o dediğin laptop diskleri için usb paneldir satasıda var ide olanıda ama  bulman biraz zor olabilir bulsan bile pahalıdır onu alacağına harici disk alırsın. en basit yol network bağlantısı.
acıkcası pek anLamadım. nasıl network baglantısı yapacagım diger laptopla benim laptop arasında?

theCrooLL
15-12-2011, 20:12   |  #5  
theCrooLL avatarı
OP Üye
96 mesaj
Alıntı: dervipasa  
masaüstün varsa ;
laptop un hdd yi sökersin 2. hdd olarak masaüstüne tak
oradan masaüstü hdd ye kopyalarsın ya da istediğin yere
ben öyle yapı
diğer pc'de laptop maalesef .