laptop kasası

HPQ-User
15-02-2008, 10:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

salih sormuş:
casper marka laptopum var rengi gri ve açık renk olduğu için çok çabuk kirleniyor acaba kasasını koyu bir renkle değiştirmem veya aynı renkte olsa kasasını değiştirebilmem mümkünmü

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
casper marka laptop

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 1.1.4322; MSN Optimized;TR; MSN Optimized;TR)

Borga-x
15-02-2008, 12:15   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Bu gıbı durumlarda kendın yapabılecegın bır seyler var ama rısklı ve garantı kapsamındaysa garantısı gıder.Kendın kasayı sıyaha boyayabılırsın. Hatta sıtedıgın renge boyarsın. Kasayı sokebılırsen sokup 300'luk su zımparası ıle zımparalaman gerekir. Tabıkı bu işlemi yaparken su ve sabun kullanmalısın. Butun boyasını dusgunce zımpara ıle kaldırdıktan sonra 1000'lık su zımparası ıle yıne duzgunce su ıle zımparalamalısınkı puruzsun bır yuzey elde edebılesın. Daha sonra sıyah sprey ıle 2-3 kat boyadıktan sonra 3-4 kat parkal vernık attınmı al sana sımsıyah pıyano sıyahı bır laptop kasası. Tabı her boya işleminden sonra 1000'lık zımpara ıle zımparalaman gerekir. Son katı attıktan sonra 2-3 gun kurumasını beklemen gerekir. Vernıgı de zımparalamadan 2-3 kat attınmı cillop gıbı kasa...

Ben kendı kasamı boyle boyadım.. Kahkaha Forum ıcınde resımlerını bulabılırsın.

qursoy
24-05-2009, 15:40   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Peki arkadaşlar servise versem yeni kasa verirlermi.kasası kırıldı laptopun açılıp kapanması zorlaştı.