LaPTOP ÖNERİSİ !

yaheL
10-12-2011, 04:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaşlar ne kadar araştırdıysam işin içinden çıkamadım en sonunda foruma yazmaya bilgi edinip sonra laptop sahibi olmaya karar verdim kime gittysem kime sorduysam ya anlamıyor öylesine tavsiyelerde bulunuyor yada baştan savar şeklinde tavsiye veriyor...
Gerçekten Laptop tan anlayan ürün ve ürünlerinden anlayan bir kaç kişi bana bilgi verirse çok sevinirim.
online olarak oyun oynuyorum ve internette çok hızlı gezinmye meraklıyım :) internet ve oyun 2 si bir arada sıkıntısız kulanacağim bir laptop tavsiye edermisiniz fiyat aralığı 2000.2500 şeklinde ve ülkemizde olmayan bir markayı veya modeli getirtebilecek durumdayım araştırmalarım var bazı laptoplar üzerine sony asus acer bu 3 marka üzeridne duruyorum fakat az önce forumda gezinirken DELL ile ilgili tavsiyeleri okudum fakat dell e  biraz soğuk bakıyorum sony asus  acer ve dell hakkında yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum hangisini almalıyım alırken nelerine dikkat etmeliyim HDD benim için önemli değil benim için İŞLEMCİ ANAKART RAM EKRAN kartı  KOmbinasyonu önemli... DELL ile birlikte SONY  , ACER , ASUS ile ilgili görüşlerinizi kıyaslamalarınızı bekliyorum i5 ve üseri yeni laptop almış arkadaşlarında katılılırlarsa menuniyetlerini paylaşırlarsa sevinirim bu arada i7 işlemciler  i3 ve i5 işlemcilere nazaran biraz daha çok ısınıyormuş aralarındaki fark nedir bilen varsa yazarsa çok iyi olur ve böylelikle kafasında soru işareti kalan kullanıcalarada bi nebze yardımımız dokunur...

hariciadam
10-12-2011, 17:02   |  #2  
hariciadam avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,192 mesaj

bence boşuna kasma türkiyede olan model olan msı tavsiye ederim sana

http://pcdepo.com/msi-ge620dx-434tr-notebook-urun6562.html

yaheL
13-12-2011, 02:20   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

tamam bakıyorum arkadaşım saol önerin için bu benim işime yarayacak laptop önerilerinden biri gerçekten bu üğrünü mutlaka araştıracağim teknik desteği olsun sıkıntılı bir cihazmı kıyaslama yaparsak kaçıncı sırada oyun ve int için çok saol önerilerin için