Laptop Soğutucu acil yardım

swindlers
20-07-2012, 13:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar benim laptop soğutucum vardı geçen yıl almıştım bir ara kablosu koptu böle uzuuun zaman kullanmadım.Geçende soğutucuyu açtım şöle içini temizledim saç kurutma makinesiyle fanları hızlı hızlı döndürtdüm.Sonra gittimm kablo aldım.Taktım ve bana çok az çalışıyor gibi geldi ve bence öyle neredeyse üflemiyor bile arkadaşlar sıcaktan mıdır nedir önceden buz gibi olurdu her yer şimdi kendi üfürüğüm daha soğuk geliyor neden olmuş olabilir çok fazla falan mı döndürdüm ben ne oldu acil çözüm...

hellflames
20-07-2012, 15:15   |  #2  
hellflames avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
25 mesaj

kardeş ilk önce şunu söylemeliyim ki fana hava üfleyen bişey tutulmaz fazla hızlı dönerse yanar,

ikincisi cihazına bir fan bakımı yaptırt ve cihazını formatla ve en önemlisi iyi bir soğutucu edin benim önerim xigmatek shield olur

kolay gelsin

swindlers
20-07-2012, 16:57   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Kardeş yanlış anlamışsın sorunum laptop da değil benim soğutucum var işte sorun onda :D o fazla üflemiyor sanki ilk aldığımda daha fazla üflüyordu ya da ben uzun zaman kullanmayınca unuttum ama böle değil di ya 1-2 güne battlefield 3 alacam ondan dert ettim acaba diyorum dvd rom u söküp soğutucu fanlarını ordan içerimi soksam