laptop ve tablet satın alacağım.YARDIM!

osmanyilmaz_-
04-01-2014, 15:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

laptop,tablet,oyun konsolu ve akıllı telefon satın alacağım..henüz hiçbirinin markasına,modeline karar vermedim.yardım istediğim konu ise bu kadar ürünü en uygun fiyata nasıl alabileceğim.muhtemelen eş zamanda alacağım her birini.türkiye de hangi mağazada iyi indirim uygulanır ya da yurtdışında hangi ülkelerde daha uygun olur? ve bir de yurtdışından satın aldığım bu 4 ürünün pasaporta işlenmesinde bi sıkıntı olur mu? yardımcı olursanız sevinirim.

blackwhite
04-01-2014, 17:07   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
80 mesaj

Fiyat mı soruyorsun, Teknik Özellik mi?

ersoy24
04-01-2014, 21:25   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

bu urunlerde en onemlı sey bence urun sonrası destek satıcı ve uretıcı fırmaları dıkkate alarak satın almaları yap derım mesela alacağım urunlerde garantı olayı ıstıyorsan teknosa ya gıt derım ama para farkı oluşur kı bu urunlerın hepsı 2 yıl garantılı saten onlarda 2 yıl dolmadan bozulmuyor genelı zaten 2 yıl olmadan bozulan ıse gerçek verım alamazsın tamır gordumu ısı bıtıyor dıjıtal urunlerın ps4 al  sony z modellerınden al derım suya toza dayanıklı laptop tamamen kullanıcı ıcın degısır ben derımkı soyle i7 şlemcılı oyun kaldıracak bısey al bı kere alıyon tabltte bekle gerçek 8 cekırdek cıkıcak belkı win7 kurulur bıse olurda sende laptop lmaktan waz gecersın :d

ersoy24 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
osmanyilmaz_-
05-01-2014, 00:48   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

en uygun fiyata türkiye de hangi mağazadan alırım? ya da yurtdışından almak mı daha mantıklı?

dmx36
06-01-2014, 12:19   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 34
417 mesaj

önce modellere karar verirseniz daha yararlı sonuclar elde edebilirsiniz.