Lavasoft Ad-Aware Anniversary 2009 Professional 8.

Banned
03-10-2009, 14:16   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
160 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

http://4.bp.blogspot.com/_3qxzyO2n5T...Aware+Pro.jpeg
Lavasoft Ad-Aware Anniversary 2009 Professional 8.0.8 | 33.4 MB | RS

ış tabanlı tehdit tespiti ve entegre edilmiş gerçek zamanlı koruma ile Ad-Aware Anniversary Edition sisteminizin ihtiyacı olan güvenliğe odaklanmış özel bir güvenlik yazılımı. Bilgisayarınızı ağırlaştıran ve sistem kaynaklarını sömüren diğer güvenlik programlarının aksine Ad-Aware Anniversary Edition gelişmiş bir güvenlik sağlarken hem daha önceki sürümlerine hem de rakiplerine göre daha hafif ve daha hızlı.
Bilgisayarınıza bulaşabilecek veya bilgisayarınızda bulunan tüm spyware, adware, trojan, worm gibi kötü niyetli yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ya da arındırabileceğiniz Ad-Aware bilgisayarından sürekli olarak maksimum performans almak isteyen kullanıcıların sistem güvenliğini tamamlayabileceği güçlü bir güvenlik programı.

Tanımlama güncellemeleri ile en güncel tehditlere karşı sürekli olarak hazır bulunmanızı sağlayan Ad-Aware çoklu tarayıcı desteği, tek tıklama ile web geçmişi temizleme, ve daha birçok özellik ile internet gezintilerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için üstüne düşeni yapıyor. İstediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz bölgelerde veya sistem dosyaları üzerinde tarama yapabileceğiniz Ad-Aware gelişmiş motoru ve yenilenen sade arayüzü ile ücretsiz bir güvenlik programından daha fazlası.


2009 is the latest version of Lavasoft’s industry leading anti-spyware solutions. Ad-Aware 2009 allows you to combat the growing threats and latest advancements of malicious spyware and malware. Building on 10 years of advanced malware detection, Ad-Aware Anniversary Edition provides comprehensive malware protection without loading down your system’s resources, bringing you the core competence you need to stay safe online.

With behavior-based threat detection and integrated real-time monitoring, Ad-Aware Anniversary Edition focuses on core consumer security needs. Instead of adding layers of bells and whistles - thereby slowing your computer and scans down - we have decided to focus on what really matters. Anniversary Edition provides advanced threat protection, and is significantly lighter and faster than our previous versions.

Ad-Aware 2009 protects you from spyware that secretly takes control of your computer, resulting in aggressive advertising pop-ups, sluggish computer activity and even identity theft through stolen private information. We give you the tools to detect hazardous content on your computer, clearly identify their threat level, and then give you the control to remove unwanted content, so that your private information remains right where it should - under your control.Kaya Erdoğdu
03-10-2009, 14:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,281 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2008

Programın Üretici Sitesini Yazsan Daha İyi Olurdu Dime Ne Olur Ne Olmaz...