league of legends

Baelish
01-06-2017, 01:58   |  #1  
Baelish avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

ARKADAŞLAR MERHABA BEN BİLGİSAYARIMA FORMAT ATTIM HİÇ Bİ SIKINTI YOK ARDINDAN LOLÜ YÜKLEMİŞTİM OYNAMIŞTIM 150 FPS FALAN ALIYODUM. SONRA BİLGİSAYARIMI WİNDOWS 10 YAPTIM. LOLDE SIKINTI YAPINCA GERİ ESKİ İŞLETİM SİSTEMİNE YANİ WİNDOWS 7 HOME PREMİUM 64 BİTE DÖNDÜM. FAKAT ŞUAN DRİVERLARI YÜKLÜYORUM 2 TANE EKRAN KARTI VAR BİRİ İNTEL HD GRAPHİCS DİĞERİ AMD MOBİLİTY RADEON HD 5000 SERİES. ŞUAN İSE SAĞ TIK YAPTIĞIMDA İNTELİN GRAFİK ÖZELLİKLERİ GELİYOR FAKAT ATİ NİN PANELİ GELMİYOR. ŞİMDİ ASIL SORUNUMUZA GELELİM. LOLE GİRDİĞİM ZAMAN YANİ ŞAMPİYON SEÇİM EKRANINDAN SONRA SES GELİYOR FARE İMLECİ ÇIKIYOR AMA EKRAN SİYAH. NE YAPTIYSAM DÜZELMEDİ. İLK ÖNCE CLİENT DE AYNI ŞEKİLDİ ONU UYUMLULUK SORUNUNU GİDERMEDEN HALLETTİM. AMA BUNU HALLEDEMİYORUM UYUMLULUK SORUNUNDAN DA OLMUYOR. Bİ ÇÖZÜM OLUYOR O DA GÜÇ TASARRUFU MODUNA ALMAN GEREKİYOR ATİ NİN PANELİNDEN FAKAT ALINCA DA 20 FPS ALIYOR OYNANMIYOR YANİ. ARKADAŞLAR 1 -2 HAFTADIR UĞRAŞIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN.

Sistem Bilgilerim
AtıfBuğra
05-08-2017, 00:43   |  #2  
AtıfBuğra avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

Sorunun tahmınım sekılde su laptoplarda 2 ekran kartı bulunmaktadır. 1 tanesi gunluk işlerini halletmen için örnek olarak ınternete gırmek, film izlemek, word kullanmak tarzı işlerinde kullanılır.  oyunlar  için kullandıgın AMD ekran kartını kullanman gerekıyor. oyuna gırınce ekran gelmemesının sebebı de budur. Pcnin kendı ekran kartı oyunu kaldırmamaktadır. Oyunun exesine sağ tıklayıp AMD olarak calıstırırsan sorunun duzelecektır