learn speak german kurulum

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
bademgoz
02-05-2008, 20:27   |  #1  
bademgoz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
352 mesaj

programını denilen şekilde kurduğum halde bilgisayar baştan başlayınca deoman tools daki sürücüler boş gözüküyor tekrar kurmak gerekiyor ne yapmam lazım editörlerden yardım istiyorum

bademgoz
09-05-2008, 00:01   |  #2  
bademgoz avatarı
OP Yıllanmış Üye
352 mesaj

ya bu programı kuran veya kuramayan yokmu yardım bekiyoruz editörler uyuyormu

samet1986
09-05-2008, 00:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
944 mesaj

Editörler bu konuya ne yapsın ki ? Bilgisi yoksa sallama bilgilerle mi doldursun seni ?

Bende ne zamnadır kurmaya niyetliyim ama kurmadım henüz.

Tolstoy
09-05-2008, 02:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
381 mesaj

cd yi kaspersky 7.0 ile taratmak istedim çok zor tarıyor.neden acaba? uzman arkadaşlar yardımcı olun lütfen.

bademgoz
10-05-2008, 00:06   |  #5  
bademgoz avatarı
OP Yıllanmış Üye
352 mesaj

boşuna learn speak german ı kurmayın önce normal bir şekilde dergide söylendiği gibi kurabiliyorsun ama daha sonra bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında deamonda sürücüler boş görülüyor tekrar tekrar kurmak gerekiyor kurmak isteyenlerin dikkatine 4 -5 gündür bekliyorum cevap yazan da yok ilgilenen bir editorde yok verilen programlar denenmiyor  ne sorun çıkar diye merak eden yok dvd de program vermek güzel ama ilgilenilmeyince insan ne yapacağını bilemiyor

Son Düzenleme: bademgoz ~ 10 Mayıs 2008 00:07
burakgida
10-05-2008, 13:28   |  #6  
Taze Üye
11 mesaj

ben xp sisteminde kurdum fakat uygulama ders içeriklerine girmeye çalışınca hata mesajı verip kendisini kapatıyor. Yardımcı olabilecek chip yetkilisi buradaysa.Learn to speak English de bir sorun yaşamadım ama bunda böyle bir sorun var işte. Rapidshare linkde ekran resmi ilk programa girişte çıkan bir uyarı mesajı.

ve daha sonra ders içeriğine girişte çıkan başka bir hata mesajı

buradan sonra program kendini sonlandırıyor.Chip yetkililerinin böyle bir açık sorun anlatımından sonra konuyu cevaplayacaklarından şüphem yoktur.

Son Düzenleme: burakgida ~ 10 Mayıs 2008 17:23
bademgoz
11-05-2008, 09:37   |  #7  
bademgoz avatarı
OP Yıllanmış Üye
352 mesaj

kurulumda ve kullanımda bende hata yok ama bilgisayar başladığında deamonda dvd sürücüleri boş gözüküyor bu sende oldumu sendeki hata learn speak english de bende de oldu zannedersem programı kurarken dvd okuma sorunundan kaynaklanıyor sanırım sonra ben tekrar kurdum sorun olmadı sende programı kaldır dvd yi temizle veya başka dvd rom un varsa oradan kur sorun zannedersem hallolur banada bilgi gönderirsen sevinirim deamon la ilgili olarak kurduğum halde deamond da bilgisayar açıp kapatılınca neden boş gözüküyor tşk.

burakgida
12-05-2008, 03:28   |  #8  
Taze Üye
11 mesaj

o 4 dosyayı bilgisayara bir klasöre alın oradan daemon tools a tanıtın arkadaşlar.Bende çalışmama sebebi de bu daemon tools un rengi kırmızıdan yeşile dönmesi gerekiyormuş. bunun içinde üzerine gelip sağa tıklayın ve 2.sıradaki emulation menüsünden all options on konumuna getirin. cd ye bağımlı çalışmaktan kurtulursunuz. LTS English de bu sorunun kurulum sırasında çözümü sağlanıyordu.bunda biraz radikallik olmuş. imaj dosyalarının Silinme sorununu yaşarsam yine yardımcı olucam. 2günlük çaba sonunda bu sorunu çözmenin mutluluğu içindeyim şuan..:)

Son Düzenleme: burakgida ~ 12 Mayıs 2008 03:31
baryu
12-05-2008, 11:28   |  #9  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

Bilgisayarı yeniden başlattıgınızda DVD yi bilgisayardan çıkardınızmı ?

burakgida
12-05-2008, 13:07   |  #10  
Taze Üye
11 mesaj

Hevesim kursağımda kaldı çalıştırdım ama bu kez record fomksiyonu çalışmıyor.hep dosya hataları var.8. versiyon olmasından kaynaklanan hatalar var arkadaşlar sanırım Xp ile  uyumsuzlukları var. Win 98 SE'si olan arkadaşlarda daha başarılı çalışacağını düşünüyorum.Dikkat ederseniz LTS English in versiyonu 9 idi.Deutsch ise 8 bende İspanyolcası 9 var onu da çalıştırıyorum.Bir uyumsuzluk söz konusu.Eğitim programlarından edindiğim tecrübelere göre konuşacak olursam bu macromedia flash i yükledikten sonra bu yazılımlar sorun çıkarabiliyor.(Eski versiyon eğitim yazılımlarında ki bu yazılımın bu versiyonu da biraz eski sayılır).bu macromedia flash'ı da youtube a girince zorunlu bilgisayara yüklüyorsunuz istediğiniz video yu izleyebilmek için. Dediğim gibi record özelliği çalışmıyor bol bol hata mesajları runtime error ler. Format atip denesem çalışır sanırım ama biraz umutsuz vaka görünüyor sorunsuz çalışması..

nektar
12-05-2008, 15:36   |  #11  
Taze Üye
2 mesaj

Arkadaşlar Xp ile uyumsuzluk olduğunu sanmıyorum Çünkü sorunsuz bir şekilde kurdum.Eğitim bölümleri de sorun çıkarmadan çalışıyor.

İlk kurduğumda EVERYDAY LİFE COURSE dahil disk istiyordu. Daha sonra Daemon Tools'u kontrol ettiğimde; ikon'a sol tıkladığımda Device 0-1-2-3 bölümlerinde Empty yazıyordu. Chip dergisinin bu bölümler için "Learn To Speak German" ı kurmadan önce Daemon Tools için uygulanan işlemleri takrar yaptıktan sonra eğitim setinin tüm bölümlerinin eksiksiz çalıştığını gördüm.

Önerim kurulumdan önce Daemon Tools için Chip Dergisinde belirtilen uygulamaları eğitim setini kurduktan sonra da uygulamanızdır!

savages
13-05-2008, 00:41   |  #12  
Taze Üye
3 mesaj

yaklaşık 1 saat içinde kurabildim bütün azmim ile lakin çok komik ve kötü bir süprizle karşılaştım program arklar İNGİLİZCE:) türkçesi var mı yoksa bu kadar emek boşa mı

burakgida
13-05-2008, 09:31   |  #13  
Taze Üye
11 mesaj

basit seviyede br ingilizcesi var sadece geçen ingilizce ifade sabit zaten,anlamını öğrenseniz programı yürütürsünüz.Ben de bu 8. versiyonun önceden bahsettiğim çalışmada yarattığı uyarı mesajları dizisinden sonra  bir üst versiyonu edindim, başarılı bir şekilde çalıştı. Güncel olmayan eğitim programlarında oluyor bu tür uyumsuzluklar.

savages
13-05-2008, 13:05   |  #14  
Taze Üye
3 mesaj

Bir dili ögrenmek için baska bir dili bilmek kadar saçma bişi duymadım.Basitlik neye göre ve kime göre oda ayrı bir olay tabi sadece bu cd için dergiyi almıştım görevli arklar üzerinde ing.ce diye belirtmesini isterdim çünkü kapaktaki bütün yazılar türkçe. umarım baska bir program verilebilir herkesin anlayabilecegi iyi çalışmalar

burakgida
13-05-2008, 13:19   |  #15  
Taze Üye
11 mesaj

Learn to Speak German ifadesi ingilizce bir ifadedir buradan programın ingilizce temelli yazıldığını algılayabilirsiniz.Türkçe temelli bir almanca yazılım istiyorsanız size bilden yazılım ın sürdüğü mein ersten worte'yi önerebilirim.İyi çalışmalar temennisiyle.

Son Düzenleme: burakgida ~ 13 Mayıs 2008 13:51
savages
13-05-2008, 13:43   |  #16  
Taze Üye
3 mesaj

tşk ederim burakgida araştıracagım programı

bademgoz
15-05-2008, 19:04   |  #17  
bademgoz avatarı
OP Yıllanmış Üye
352 mesaj

yok ya yine olmadı arkadaşlar derginin dediği şekilde kuruyorum yine bilgisayar başladığında empty oluyor  ne yapacam bilmiyorum profosyonel yardım bekliyorum kurup silmekten bıktım ya