Lenovo'dan tablet dünyasına yeni bir buluş!

CHIP Online
25-12-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

3 ayrı kullanım formu ve süper pil ömrüyle büyüleyen bu yeni Lenovo tabletle tanışmalısınız!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/len ... ir-bulus_44481.html

TV dünyasının ilham veren yıldızı Ashton Kutcher, artık aynı zamanda dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo'nun yeni tasarım mühendisi oldu ve ilk iş olarak, Lenovo'nun yeni buluşu olan Lenovo Yoga Tablet'in tasarımında görev aldı.
    
Yoga Tablet, şimdiye kadar görülmemiş bir kullanım konforu, farklı kullanım fonksiyonları ve rakipsiz pil ömrüyle tablet alışkanlığını kökten değiştiriyor. 8 ve 10 inç ekran seçenekleriyle bu hafta Türkiye'de raflarda yerini alan Yoga Tablet'i rakiplerinden ayıran özelliklerinin başında yenilikçi çok modlu tasarımıyla 18 saati aşan pil ömrü bulunuyor.

Prizi unutmaya hazır olun


Yoga Tablet, 18 saate varan pil ömrüne sahip. Böylece ürünü saatlerce ve rahatlıkla, şarj etme derdi olmadan kullanabilirsiniz.


Tabletinizi dik konumda tutmak için kılıfa gerek yok


Cihazı rakiplerinden ayıran diğer belirgin özelliği ise, tek ve sıradan bir kullanım şekli olmaması... Kullanıcıların taleplerinden yola çıkılarak tasarlanan Yoga Tablet'in silindirik tutma kısmı, el ergonomisine uygun olarak tasarlanmış. Böylece daha rahat bir tutuş sağlıyor.


Ayrıca, tabletleri dik tutmak için bir yere dayamak ya da kılıf kullanmak gerekiyordu. Yoga Tablet, özel ayakçığı ile film izlerken dik şekilde, okuma sırasında ise daha iyi bir görüntüleme açısı için yatay stand modunda kullanılma imkanı sunuyor. Cihaz, kapalı modda elde tutulduğunda ise adeta çok şık bir portföy çantayı andırıyor.Tüm Konu: Lenovo'dan tablet dünyasına yeni bir buluş!

Kaynak: www.chip.com.tr