Levono'dan 8 inç'lik avuç içi bilgisayar!

CHIP Online
21-02-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Lenovo'nun 8 inç boyutuna sığan avuç içi bilgisayarı ortaya çıktı! İşte sundukları...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/lev ... lgisayar_45568.html

PC üreticisi Lenovo, geliştirdiği farklı ürünleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Lenovo'nun en yeni buluşu ise Lenovo Miix 8"

Özel hayatımızda ve ofislerde yepyeni bir çağa tanıklık ediyoruz. Tüketiciler, işte ve evde ayrı cihaz kullanmaktan sıkılmış durumdalar. İşte Lenovo'nun bu kendi küçük ama yetenekleri sınırsız tableti, normal tabletlerden farklı olarak bilgisayarınızdaki gibi Windows 8.1 işletim sistemine ve Intel Atom işlemciye sahip. Böylece, ofisteki bilgisayarınızda yaptığınız herşeyi, sadece 8 inç'lik bu tablette de yapabilirsiniz.

Ayrıca uzun pil ömrü, geniş hafızası ve isteğe bağlı ekran dijital kalemiyle kullanıcıların hem ofiste hem de özel hayatlarında ellerinden düşüremeyecekleri bir tablet olacak.

Bize her yer ofis

Ofislerde, dört duvar arasında, çalışma zorunluluğu artık mazi oldu. Kafeler, restoranlar, otel lobileri ve hatta parklar bile bize artık ofis. 350 gram ağırlığı ve 8,35 mm inceliğiyle taşıma kolaylığı sunan Miix 8" tablet, 7 saati aşan pil ömrüyle de bu trendin adeta sembolü olacak cinsten. Cihazın 2MP ön kamera ve 8MP'e kadar yükseltilebilen arka kamerası ile web konferanslar gerçekleştirebilir, iş arkadaşlarınızla online video sohbetler düzenleyebilirsiniz.

128GB kapasiteye kadar depolama seçenekleri, 64GB'a kadar da microSD kart desteği de bulunan cihazın bir an önce işe koyulabilmeniz için Microsoft Office ile yüklü olarak geldiğini de hatırlatalım

Tüm Konu: Levono'dan 8 inç'lik avuç içi bilgisayar!

Kaynak: www.chip.com.tr