LG'den özel tasarımlı ses platformu!

CHIP Online
16-11-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

LG'nin şık tasarımlı ses platformu, tüm düz ekranlı televizyonlarla uyumlu ve bakın neler sunuyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/lg- ... latformu_43751.html

LG Electronics, televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü SoundPlate'i (Model: LAP340) tüketiciyle buluşturdu. 35 mm'lik yüksekliği ve ince yapısıyla televizyonun hemen altına konumlandırılan cihaz, odada boş alan bırakarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. Ürün, 4.1 kanallık sistemi ve içine gömülü subwoofer'ı ile dikkat çekiyor.

"Tüketicilerimizi LG'nin incecik muhteşem ürünü SoundPlate ile tanıştırdığımız için çok mutluyuz" diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro, sözlerine şöyle devam etti: "Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, çok yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden farklı olarak çok daha az yer kaplıyor. Diğer yandan ürün diğer tüm düz ekran televizyonlara uygun şekilde tasarlanmış olup birçok ev dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahip" dedi.

Sektördeki en ince hoparlörlerden biri olan LG SoundPlate, 35 mm'lik yüksekliğe sahip. Ürün, dijitalden analoğa dönüştürücü sayesinde (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile iyi bir ses kalitesi sunuyor. LG SoundPlate'in optimize ses çıkışı ile ayrıca ses ayarı yapılabiliyor. Ürünün ayarı kullanıcının favori haberlerinin her satırını kaydetmek ve eğlence programlarını daha net bir seste dinleyebilmek için yapılabiliyor. LG SoundPlate, 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabiliyor. LG SoundPlate televizyona kablosuz olarak rahatlıkla bağlanabiliyor. Ürünün Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor.

Tüm Konu: LG'den özel tasarımlı ses platformu!

Kaynak: www.chip.com.tr