LG E500 WEBCAM DRİVER YARDIMI!!!!!!!

HPQ-User
16-04-2009, 18:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

serkankusun sormuş:
LG E500 notbook pc imde tüm aygıt yöneticisi, sürücü güncellemesi vs tüm işlemleri yapmama rağmen webcam çalışmıyor. Açılmıyor. Nootbook 'un üzerinde dahili olan webcamın markasını özelliklerini bilmiyorum. Ayrıca verilen kurulum dreiver cd lerindende webcam ile alakalı hiç bişey bulamadım. İnternet üzerinden LG E500 Webcam dreivers 'a baktım ama hiç bir yerde yok. Yüklediğim birkaç dosya oldu ama hiçbiri sonuç vermedi. Tarayıcılar ve kameralar mensünden görüntü aygıtı ekle dediğimde bana ( Agfa-Casio-Epson-Fujifilm-Hawlet packart-Kodak-Nikon-Ulmax Data-Xerox) bu aygıtları çıkarıyor. Hepsini denedim ama cam 'i açtığımda ( Bilgisayar tarayıcıyı veya kamerayı algılayamıyor. Lütfen aygıtın açık olduğundan emin olun) diye uyarı veriyor. Lütfen LG E500 webcam kurulu ve çalışması hakkında uzman arkadaşlarımız bana yardımcı olabiilirmi?
Çok uğraştım olmuyo.
Okuyup emek verdiğiniz için teşekkrler.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
LG E 500 NOTEBOOK

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Süleyman.
16-04-2009, 19:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Bu linkten webcam sürücünüzü bilgisayar modelinize göre güncelleyin.

Ayrıca başka bir forumda bazı şeyler denemişler. Ama sanırım bu sizin modelinizde genel bir sorun. Çünkü çok kişinin yaşadığı birşey gibi duruyor. Fn+F10 tuşu ve messenger'ı başlangıçtan kaldırmak bazılarının deneyip sonuç aldığı yöntemlermiş. Bazılarında olmamış. Yine de ben sorunun sürücüyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Sürücüyü güncelleyin. Bilgisayar modelinizi tam yazsaydınız direkt sürücü linkini de verecektim. Ve sürücü indirmek için LG web sitesine gidin, her donanım unsurunun ayrı ayrı web sitesine değil.

serkankusun
17-04-2009, 09:45   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü. Emek için tekrar teşkler.

simiore
04-01-2010, 01:21   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

lge500 cam sorunum war xp driver lazım ama henüz bulamadım yrdım ederseniz sevinirim