LG G3 komplo teorisi

TheRumil7
23-09-2019, 01:16   |  #1  
TheRumil7 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2019

benim ve annemin LG G3 telefonu var. İkimizin telefonunda da aynı sorun var . Telefon durup dururken yeni şarj etmemize rağmen kapanıyor düşük şarjda başlıyor biraz kullanıyorsun yine kapanıyor ya da açtığınız anda kapanıp daha yüksek şarjda açılıyor ama siz telefonu şarja koyup fullemeden kullanamıyorsunuz. Bugün farkettim ki benim telefonum kapanıp tekrar açıldığında pin kodunu girmezsem eğer o ekranda açık şekilde 4 5 saat gidiyor fakat pin kodu girer girmez ya hemen ya da belli süre sonra yine kapanıyor. Annemin telefonunu değiştirdik bugün sim kartını yeni telefonuna taktık. Eski telefonun simsiz açtık ve hiç kapanmadan sorunsuz çalıştı. Bunun sebebi sizce nedir bana komplo gibi geldi..

zombi
24-09-2019, 01:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009

komplo falan yok. sim entegresi de denen radyo çipiniz arzalı. ondan dolayı aşırı akım çekiyor ya da piliniz yeterli gücü sağlayamadığı için küt de kendini kapatıyor.

g3 zaten tarih öncesinden kalma bi alet. pilinin bu zamana kadar dayanması zor.

aslına bakarsanız türkiyede sağlam tek g3 de sizde olabilir :D kronik olarak ısı sorunu yaşıyan bi modeldi. bu kadar gittiğine dua edin bence. güzel bakmışsınız anlaşılan.