lg gd900 hakkında acil yardım lazım

azizsilinfb1907
04-06-2010, 23:05   |  #1  
azizsilinfb1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
214 mesaj

benım bu lg gd900 ile arama yaparken yada bırısı benı ararken telefonun ekranı full kararıyor simsiyah oluyor. yanı kım benı arıyo gozukmuyo. ne numara ne de ısım gozukuyo. ılk aldıgımda boyle bı sorun yoktu sonra ayarları karıstırdım ama bi türlü eski halıne getıremedım. bana bu konuda yardım edersenız çok sevinirim.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 07 Eylül 2010 12:06
fatihdw
04-06-2010, 23:16   |  #2  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj

fabrika ayarlarına geri dönüş yaptın mı?

azizsilinfb1907
04-06-2010, 23:28   |  #3  
azizsilinfb1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
214 mesaj
Alıntı: fatihdw  
fabrika ayarlarına geri dönüş yaptın mı?
evet onuda denedım ama hiçbişey değişmedi

fatihdw
05-06-2010, 00:17   |  #4  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj

o zaman senin cihazında arıza var servise başvur

azizsilinfb1907
05-06-2010, 14:21   |  #5  
azizsilinfb1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
214 mesaj
Alıntı: fatihdw  
o zaman senin cihazında arıza var servise baş
telefonu 2. el aldıgım için lg marka telefonlara hangi servis bakıyo bılmıyorum :S

azizsilinfb1907
07-06-2010, 19:12   |  #6  
azizsilinfb1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
214 mesaj

kimse yokmu yardım edecek? :S

tefaani
27-07-2010, 18:57   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

version yükseltebilirsin.. Bende bağzı sorunlar bu şekilde düzeldi.. Şuan GD900AT_V10F kullanıyorum.. Telefon bilgisi kısmında yer alıyor.. Bu versiyonun *.kdz uzantılı dosyasını manuel yükleme yaptım.. Biraz daha ileri seviyede; Versiyon yükseltmek için kullanacağınız dosyayı modifiye ederek telefonu tepeden tırnağa (özellikle görsellik + program entegrasyonu) değiştirebiliyorsunuz.. Böylece kendinize özgü bir tasarım ortaya çıkıyor.. Şuan sıfır sorunla kullanıyorum.. 1809#*900# tuşlayarak ulaşacağın menüden versiyon yükseltmeyi yaptıktan sonra resetleme işlemini unutma.. Divx videolar için telefonunda kayıtlı Divx lisans kodunu DivxPlayer yazılımına tanıtarak videolarını convert işleminden geçirerek izleyebilirsin.. LG'nin öneri bu yönde.. 

tefaani@hotmail.com
Saygılar..

azizsilinfb1907
04-08-2010, 16:04   |  #8  
azizsilinfb1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
214 mesaj

telefonun ekran kararma sorununu hallettım. meger telefonun hoparloru dokunmaya hassasmış. benımde ekrana yapıştırdıgım jelatın hafif o hoparlorün üstünü kapatıyodu. dolayısıyla konusma sırasında hoparlore jelatın temas ettıgı ıcın ekran kendılıgınden kararıyo. jelatını cıkardıgımda anladım bunu. arama yaparken parmagımla hoparlore dokunuyorum erkan kararıyo. parmagımı cekıyorum ekran tekrar aydınlanıyo. neyse gelelım 1809#*900# menüsüne. bu menuyu kullanmayı ne işe yaradıgını falan pek anlayamadım.
ve telefonumun yenı ozellıklerını gorendım. mesela telefonla ınternete gırdıgınde video resim ve program yükleyebılıyorum ama çok çok yavas ve cok sık baglantı hatası verıyo yüklemeyeyı durduruyo iptal dıyo vs. acaba bu sorunu nasıl halledebılırız. ve telefonun dns ayarlarını nasıl degıstırebılırım youtube benzerı yasaklı sıtelere gırebılmek ıcın. ve bu telefon ıcın onerebılecegın herhangi bi program falan varmı video convert, antivirüs, browser falan telefonda kullanabılecegım. gercı benım bıldıgım bı site var bir sürü oyun ve program ındırebılecegım ama işe yarar adamaıllı bi program yok. adresı sanada vereyım.
http://phone.mobile9.com/i/lg+gd900+crystal/  yardımlarını beklıyorum :))

Alıntı: tefaani  
version yükseltebilirsin.. Bende bağzı sorunlar bu şekilde düzeldi.. Şuan GD900AT_V10F kullanıyorum.. Telefon bilgisi kısmında yer alıyor.. Bu versiyonun *.kdz uzantılı dosyasını manuel yükleme yaptım.. Biraz daha ileri seviyede; Versiyon yükseltmek için kullanacağınız dosyayı modifiye ederek telefonu tepeden tırnağa (özellikle görsellik + program entegrasyonu) değiştirebiliyorsunuz.. Böylece kendinize özgü bir tasarım ortaya çıkıyor.. Şuan sıfır sorunla kullanıyorum.. 1809#*900# tuşlayarak ulaşacağın menüden versiyon yükseltmeyi yaptıktan sonra resetleme işlemini unutma.. Divx videolar için telefonunda kayıtlı Divx lisans kodunu DivxPlayer yazılımına tanıtarak videolarını convert işleminden geçirerek izleyebilirsin.. LG'nin öneri bu yönde.. 

[email=tefaani@hotmail.com]tefaani@hotmail.com[/email]
Saygılar..

menekse3386
29-08-2010, 19:36   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

telefonla konuşurken veya biri sizi aradığında  ekrana görüntü gelmesini istiyorsanız telefonu sallamanız yeterli