LG Optimus One Alacağım Soru!

Kapalı Hesap (206778)
19-04-2011, 17:28   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
124 mesaj

LG Optimus One
Arkdaşlar ben LG Optimus One alacağım telefonu aldığımda android market yüklü geliyor mu yüklü gelmiyor ise yüklenebiliyor mu? Birde bu telefonu kullanalar var ise güzel mi?

http://www.lg.com/tr/cep-telefon ... 503-Optimus-One.jsp

mancukya
19-04-2011, 20:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Pek tavsiye etmem isin acikcasi ekonemik durumun varsa bu teli tercih etme. Lgnin yeni modelleri iyi olsada ilk Android modelleri 5 para etmez tercihini Htc, Samsung modellerinden yana kullan.

bosluk
18-05-2011, 16:35   |  #3  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

İki ayrı konu açmanıza gerek yok, diğer konuda yanıtladım aradığınız bilgiyi.

Bu arada şunu eklemek lazım @mancukya'nın yorumuna istinaden; android sistemi TÜM android telefonlarında çalışma prensibi olarak aynı durumda. Markaların farkları işlemci ve hafıza destekleri sadece. Şu an için LG ile aynı fiyatlı ve özellikli bir HTC mini var, bir de Xperia Mini modeli. Yanlız, uygun işletim sistemi sürümü kullanımı (Optimus one için V10H yani Android 2.2; Optimus GT540 için de 2.1); biraz da optimizasyon (işlemci 800 Mhz'ye kadar problemsiz ve stabil biçimde OC yapılabiliyor) ile kendilerinden 3 kat daha pahalı Android telefonlar ile yarıştırabiliyorsunuz bu ekonomik cihazları.

Tabi yine @mancukya'nın yazdığı gibi telefona büyük bir para yatıracak bütçeniz mevcutsa o zaman tercihinizi gene de mevcut HTC ve Samsung'tan kullanmayın, yaz dönemini bekleyin. HTC, LG, Ericcson ve Samsung başta olmak üzere tüm firmaların çok çok hızlı işlemcili ve hatta netbook ayarında ekran kartlı modelleri gelecek ülkemize, fiyatları da şu an en pahalı Android'lerden çok da farklı olmayacaklar...