LG, tablet piyasasından elini çekiyor

CHIP Online
20-06-2012, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Tablet piyasasında başarılı olmadığını düşünen bu cep devi, tablet işinden elini çekiyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/lg- ... -cekiyor_34344.html

Resimlerle: Computex'de tanıtılan tabletler ve fazlası

LG, iPad piyasaya ilk sürüldüğünden bu yana tablet piyasasında kendine yer edinmeye çalışıyor, ancak şimdiye dek bu konuda pek başarılı olduğunu söylemek güç. Şirket, Microsoft'un &lt;span style="text-decoration: underline;">Surface duyurusuyla</span> ilgili bir soruya ise yeni cihazın, LG'nin odak noktası olan herhangi bir ürünle rekabet etmediği şeklinde cevap verdi. LG, sözlerine tablet piyasasına ara vereceğini de sözlerine ekledi.


LG'nin bu kararı mantıklı görünüyor, çünkü Apple iPad'in şu anki pazar payı oldukça büyük; bunun yanında Samsung ve Asus geri kalan payı paylaşıyorlar. Microsoft'un da tablet piyasasına girmesiyle beraber LG'ye tablet alanında çok fazla yer kalmamış gibi görünüyor. Dolayısıyla LG, tabletlerden önce akıllı cep serilerini güncelleştirmek istiyor.

Tüm Konu: LG, tablet piyasasından elini çekiyor

Resimlerle: Computex'de tanıtılan tabletler ve fazlası

Kaynak: www.chip.com.tr

efeoglu
20-06-2012, 14:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
3,430 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2011

başarılı olmadığı mı? saçmalamasınlar.. o kadar reklamı yapılan galaxy tab'den çok daha iyiydi.. biraz reklam yapsa bu lg götürürdü bence.. 3d çekimi felan olan tableti çok sağlam ama adamlar kafayı kullanamadı ki... gidip saçma sapan işlerle uğraştılar