limewire yardımm....

HPQ-User
08-06-2008, 11:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

onlineTR sormuş:
limewire e ne olmuşsa muzık ınmıyor 5 kere kaldırdım 5 kere yukledım sorun aynı sorun....
okeyledıgım muzıge tıkladıgımda  lımewıre bu dosya için lisans bulamadı Limewire,Gnutalle ağını takip etmemekte veya içeriğini kontrol edememektedir.Lütfen yerel telif hakkı yasalarınıza uyunuz.Yazıyor ne demek buu?? ben korsancı mıyım ...:)
bu sorunu nasıl aşabılırım??

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
wındows xp servıce pack 3

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)

uGuR.uK
08-06-2008, 11:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

indirdigin dosyanın lisansı yok demek, korsan yani. normalde o pencerenin altında bide soru sorar, "yinede indirmek istiyor musunuz?" ve "bir daha sorma" diye ama sende yok sanırım bunlar, programın ayarlarından olmalı, limewire'ı ac ve araçlar(tools) menüsünden seçenekler(options) kısmına gel, ordan "Varsayılanlara dön(restore defaults vb. bi yazı işte)" butonuna tıkla ve tüm ayarları sıfırla ve tekrar dene. olmadı programı kaldır, java'yı kaldır sistemdeki ve CCleaner ile tüm artık kalan dosyalarını kaldırki herşey sıfırlansın, sora java'yı ve limewire'ün en son sürümü indirip kurmayı dene...

onlineTR
08-06-2008, 12:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,947 mesaj

evet bu tur sorularda var fakat dedıgını yaptım bırdahakı actıgında etkın olucak yazdı..exıt yaptm sonra tekrar actıgımda yenı yuklerken bazı pencereler cıktı hı bır seye tıklamadan okeyledım yanı ayarlarla oynamadım ama  yıne aynı hataa yı verdıı normalde boyle bısey yoktu gayet ıyı anlaşıyordukk...:)
teşekkur ederım elazığlı...ama olmuyo.

onlineTR
08-06-2008, 13:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

arkadaşım tesekkur ederım  benımde ttnet muzıkten haberım var.. hatta cıkmadan oncee bılıyordum.. ama bu programı yuzyıllardır kullandıgım için aliştım ve limewire hoşuma gıdıyor.. bu kadar uzun yazmışsın ama hıç yardımcı olabılecek nıtelıkte yazılar degıldı yıne tesekkur ettım...

onlineTR
08-06-2008, 20:30   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

bana yardımcı olacak kımse varrrmııı???

onlineTR
12-06-2008, 17:03   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

ben hala sorunumu çözemiyorumm arkadaşlarr bilen bırı var mı??
limewire support sayfalarıda ingilizce.dıger yardım sıtelerıne bakıyorum yıne bişey bulamadım?bırden bıre bozuldu anlayamadımm????