lock folder xp programını kaldıramıyorum acilll

delicoban3333
16-04-2011, 12:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
888 mesaj

meraba arkadaşlar ben bu programı kurdum ama geri kaldıramıyorum zaten 15 günlük deneme süresiydi o bitti e şimdi programı kaldıramıyorum yani şifre falan istiyo giriyorum ne evet diyo ne hayır diyo ama sonra tekrardan kaldırmıyor bide benim gizlediğim dosyaları açamıyorum ama bu programdan deil yani bu yeni oldu aslında şimdi şöyle bu programla bir alakası yok benim araçlardan kitlediğim bir iki dosya var onlarda açılmıyor yani gizli dosyaları göster diyince göstermiyor ve simgesi değişmiş onun bi ok gibi bir simge olmuş yardım ederseniz sevinirim...

delicoban3333
17-04-2011, 11:01   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
888 mesaj

yardım edecek yok mu lütfen arkadaşlar...

cbilgen13
17-04-2011, 12:32   |  #3  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

lock folder programını program ekle kaldırdan kaldıramazsın... programı normal şekilde şifre girdikten sonra öncelikle gizlediğin programların kilitlerini açmalısın nasıl yapıldığını anlatmama gerek yok sanırım kilitliler listesinden hepsini sil yani...böylece programı kaldırdığında o klasörlerle sorun yaşamazsın... daha sonra yine programın arayüzünde ayarlar bölümünde "unisntall" seçeneğini bulup ordan kaldırabilirsin...

ikinci soruna gelince gizli dosyalarına ulaşamıyorsan bir dönemin ünlü virüslerinden amvo.exe yada diğer adıyla kavo.exe virüsünü yemiş bulunuyorsun..ama sıkıntı yapmana gerek yok gizli dosyaların göster seçeneğini in-aktif yapmaktan başka zararı gözlenmemiştir... hemen google amcayı açıyorsun amvo.exe killer yada combofix olarak arama yapıyorsun sana sayfalar dolusu açıklama ve programı indirebileceğin seçenekler sunuyor google amca combofix indir kur sistemini tarat bilgisayarını yeniden başlat...

umarın yardımcı olmuştur...

(bir teşşekkür yeter...)

delicoban3333
18-04-2011, 16:41   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
888 mesaj

bir değil bin teşekkür etsem az ve teşekkür ederim ilk olarak şimdi şöyle bir şey var ben lock folder xp pogramını 15 günlük sürede kullanıyordum ve süre bitince açmıyor ikinci olarak şifreyi girince hiç bir şey çıkmadan kapanıyor ama sonuç olarak silinmiyor gelelim 2. konuya şimdi bende orjinal norton 360 var silmemesi gibi bir şey olabilir mi...

delicoban3333
21-04-2011, 16:40   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
888 mesaj

lütfen ardım edermisiniz...