Logitech G930 Ve Stereo Mix Sorunu

Mirilabis
11-06-2011, 20:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

SeLam ArkadasLar,

Ne Yaptiysam Halledemedigim Bir Sorunu SizinLe PayLasmak Istedim...

Logitech G930 KabLosuz KuLakLigim Var, KuLakLik ILe Bir Sorunum Yok,Guzel CaLisiyor. 
Benim Istedigim Ana Kart'in Stereo Mix AraciLigi ILe Direk Ses Gondermek.
_
KuLakLigi Aktif HaLe Getirdigim Zaman  Ana Kart Uzerinde Olan Ses Kartindaki " Stereo Mix" Programi IPTAL Oluyor Ve Ses Gitmiyor.
- Hem Bu KuLakLiktan Muzigi DinLeyip Hemde Direk OLarak Karsi Tarafa DinLetmek Istiyorum.
_
Ana Kart'in Ses Kartini AKTIF HaLe Getirdigim Zaman Bir Sorun Yok Ses Gidiyor,, Fakat Bu Seferde KuLakLIk Devre Disi KaLiyor...

Umarim Bir Cozumu Vardir,, Simdiden TesekkurLer.

BiLgiLer:
- Sistem:      Windows 7
- Ana Kart :  Asus P6T DeLuxe V2
- KuLakLik :  Logitech G930

Kapalı Hesap (200174)
11-06-2011, 20:57   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

arkadaşım ister kablolu ister kablosuz kulaklığın olsun resimlerde anlattım herşeyi benim anakart ASUS P5G4IC-M LX  VIA ses kartı kurulu bende sen önce realtek veya benzeri ses kartı kur sonra bu ayarları uygula (bilgisayarının ses kartını bilsem ses kartı tavsiye ederdim ben kulaklığıda çıkartsam ses gidiyor karşı tarafa bütün iş ses kartında biterAğzı kulaklarına varıyor
ses kartını kurup stereo mix seçecen
yazılım üzerinden ses düzeyi karııştırıcısından stereo mix varsayılan aygıt olarak seç olay biter

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (215850) ~ 11 Haziran 2011 21:04
Mirilabis
12-06-2011, 01:43   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

OnceLikle " kesko " Onerin Icin TskLer, Stereo Mix Bendede SeciLi, Direk Ses Gonderme OLayi Ordan Oluyor Onu BiLiyorumda, Benim Bunu Yapmami Engelleyen Ana Karttaki Ses Kartindan Degilde KuLakliktan Dinledigim Zaman Ses Gonderemiyorum. Asagida ResimLerle Anlatayim.

HoparLor SecenekLerinden KuLakLigi Sectim

Kayit Yerinden Stereo Mix SeciLi

Buda Ses SistemLeri BiLgisi,,, 2. Siradaki KuLakLik Ve Son Siradaki Ana Karttaki Ses Karti