lost un yeni bölümlerini nerden indiririm?

Banned
25-02-2009, 01:20   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşlar daha evvelki 4 sezonu bi arkadaştan almıştım yeni sezonu nerden indirebilirim?

cbilgen13
25-02-2009, 02:31   |  #2  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

www.diziport.com adresinde her perşembe 5. sezon bölümleri yayınlanıyor...firefox'un Flash Video Resources eklentisi ile ordan bölümleri bilgisayarına çekebilirsin..

Banned
25-02-2009, 10:50   |  #3  
OP Banlandı
934 mesaj
cbilgen13
www.diziport.com adresinde her perşembe 5. sezon bölümleri yayınlanıyor...firefox'un Flash Video Resources eklentisi ile ordan bölümleri bilgisayarına çekebilirsin..
anladım da ben bundan bahsetmiyorum bugün hangi internet kafeye gitsen heriflerde var iki dakkada cd ye veya flash belleğe çekiveriyorlar bu adamların da buradan indirdiklerini sanmıyorum ayrıca bunlar hep divx formatında ve az yer kaplıyor bunları indirime sunan siteler olmalı

cbilgen13
25-02-2009, 11:04   |  #4  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

ben sana sadece bulabileceğin bir tek yöntemi yazdım... o arkadaşlarında sitelerden indirdiklerini düşünmüyorum bende... torrent yada bulabilirsen limewire'den farklı format ve kalitelerde indirebilirsin tabii...altyazılar için google'da arama yaparsan sayısız sonuç çıkar zaten...

erdem barış
25-02-2009, 18:00   |  #5  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
1,312 mesaj

mp4 formatlı lost istersen bunu indir her bölüm 160 mb http://www.derinport.in/yabanci- ... -2-part-guncel.html

uGuR.uK
25-02-2009, 19:12   |  #6  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

en kaliteli olanlar "hdtv-rip.xvid" sürümüyle yayınlananlar, onlarda tüm dünyada ilk başta torrent ağına düşer, ordan indirir herkes sonrada bazı forum siteleri onları partlara bölerek(4 part(350MB) olur standart olanı ki bu senin dediğin kaliteli olan işte, bide 720p yüksek çözünürlükteki olanları var 7 part olur(700MB)) paylaşırlar.

onlineTR
25-02-2009, 19:37   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,947 mesaj

ben izlemıyorum her ALLAH IN gunu 5.sezon 4,3,2,.. mail gelıyo bana ilgılenen varsa hala verıyım ...

cbilgen13
25-02-2009, 21:53   |  #8  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
onlineTR
ben izlemıyorum her ALLAH IN gunu 5.sezon 4,3,2,.. mail gelıyo bana ilgılenen varsa hala verıyım ...
5. sezon her perşemde gösteriliyor...tv'de bile gösterimi olmamış bölümleri her Allah'ın günü nasıl izliyorsun banada söyle sırrını...

CU_GS7
25-02-2009, 22:00   |  #9  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
aapociapo
arkadaşlar daha evvelki 4 sezonu bi arkadaştan almıştım yeni sezonu nerden indirebilirim?
Torrent kullanamıyorsan google'da "lost s5e1" s5e2, s5e3 aratırsan bir sürü link bulursun..
"Altyazı" yazarsan da altyazı linki bulursun..

Banned
25-02-2009, 22:04   |  #10  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Torrent kullanamıyorsan google'da "lost s5e1" s5e2, s5e3 aratırsan bir sürü link bulursun..
"Altyazı" yazarsan da altyazı linki bulursun..
bunu pek tavsiye etmem her site güvenli olmuyor virüs yeme ihtimali var.

CU_GS7
25-02-2009, 22:08   |  #11  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Kylie
bunu pek tavsiye etmem her site güvenli olmuyor virüs yeme ihtimali var.
Ben tavsiye ederim..
İndirdiği dosyayı açmadan taratsın diye ekliyorum o zaman..
Şimdi güvenli oldu mu??

; burdan indir, gayet temiz bir site..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 25 Şubat 2009 22:09
Banned
25-02-2009, 22:16   |  #12  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Ben tavsiye ederim..
İndirdiği dosyayı açmadan taratsın diye ekliyorum o zaman..
Şimdi güvenli oldu mu??

; burdan indir, gayet temiz bir site..

pek olmadı aslında bende her dosyayı açmadan taratırım ama genede bu yolla çok virüs yedim,şimdi sadece belli sitelerden indiriyorum dosyaları googledaki sitelerin çoğuna güven olmuyor.

CU_GS7
25-02-2009, 22:18   |  #13  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Kylie
pek olmadı aslında bende her dosyayı açmadan taratırım ama genede bu yolla çok virüs yedim,şimdi sadece belli sitelerden indiriyorum dosyaları googledaki sitelerin çoğuna güven olmuyor.
Yiyen yiyor; yemeyen yemiyor demek ki..

Banned
25-02-2009, 22:22   |  #14  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Yiyen yiyor; yemeyen yemiyor demek ki..
ne demekti şimdi bu? pek anlamadım bu dediğinden.

benim sistemde güvenlik yönünden fena sayılmaz ama genede virüsü yedim bu yüzdende şimdi sadece belli yerlerden download yapıyorum bu kötümü yani.

CU_GS7
25-02-2009, 22:24   |  #15  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Kylie
ne demekti şimdi bu? pek anlamadım bu dediğinden.

benim sistemde güvenlik yönünden fena sayılmaz ama genede virüsü yedim bu yüzdende şimdi sadece belli yerlerden download yapıyorum bu kötümü yani.

Peki, bravo sana..

Banned
25-02-2009, 22:25   |  #16  
Banlandı
5,024 mesaj

burdan çıkan anlam google'a yaz dosyayı indir antiyle tarat sonrada güvenliyse kullan öylemi?

ya antinin tanımadığı bir virüs çıkarsa o zaman ne olacak?

Son Düzenleme: Kylie ~ 25 Şubat 2009 22:36
CU_GS7
25-02-2009, 22:29   |  #17  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Kylie
burdan çıkan anlam google yaz dosyayı indir antiyle tarat sonrada güvenliyse kullan öylemi?

ya antinin tanımadığı bir virüs çıkarsa o zaman ne olacak?

Aynen öyle..

İnternette durduğun her an bilgisayarına format atma riski ile karşı karşıyasın, bence sen modemini şu anda kapat..

Banned
25-02-2009, 22:35   |  #18  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Aynen öyle..

İnternette durduğun her an bilgisayarına format atma riski ile karşı karşıyasın, bence sen modemini şu anda kapat..

neden sana cevap yazmayayım diyemi?

bende biliyorum nette durduğumuz her an tehlikeye açık olduğumuzu ama şimdi chıpteyiz ve download yapmıyorum durup dururken kapatmama gerek yok sanırım.

google amca yerine virüsü yiye yiye edindiğim tecrübelere dayanarak kendime iyi kötü bazı adresler belirledim yani anlayacağın artık virüs yemiyorum onun içinde modem hep açık.

CU_GS7
25-02-2009, 22:40   |  #19  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Kylie
neden sana cevap yazmayayım diyemi?

bende biliyorum nette durduğumuz her an tehlikeye açık olduğumuzu ama şimdi chıpteyiz ve download yapmıyorum durup dururken kapatmama gerek yok sanırım.

google amca yerine virüsü yiye yiye edindiğim tecrübelere dayanarak kendime iyi kötü bazı adresler belirledim yani anlayacağın artık virüs yemiyorum onun içinde modem hep açık.

Tecrübe konuşuyor diyorsun.. =)

"bende biliyorum nette durduğumuz her an tehlikeye açık olduğumuzu ama şimdi chıpteyiz ve download yapmıyorum durup dururken kapatmama gerek yok sanırım." burda "ve"den öncesi ve sonrasında yazdıkların birbiriyle çelişmekte..
Neyse, foruma uğramayalı yeni çip tecrübelileri yetişmiş.. =) Gözlerim yaşardı ne diyim, bravo..

Banned
25-02-2009, 23:00   |  #20  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Tecrübe konuşuyor diyorsun.. =)

"bende biliyorum nette durduğumuz her an tehlikeye açık olduğumuzu ama şimdi chıpteyiz ve download yapmıyorum durup dururken kapatmama gerek yok sanırım." burda "ve"den öncesi ve sonrasında yazdıkların birbiriyle çelişmekte..
Neyse, foruma uğramayalı yeni çip tecrübelileri yetişmiş.. =) Gözlerim yaşardı ne diyim, bravo..

desene daha sık uğramalısın foruma.

sana bir soru hayatta öğrendğimiz her şey tecrübe değilmidir neden virüs konusunda da oluşmasın evet tecrübe konuşuyor çünkü bu google'ın meşhur olan download zengini sitelerinden çok çektim haliylede insan tecrübe sahibi oluyor yani istemesende oluyorsun bir şekilde.

şimdi chıpteyiz ve download yapmıyorum modemi kapatmama gerek yok sanırım lafında çelişki yoktu nette her zaman tehlike vardır ama chıpe bakıyorum diyede ek bir önleme ya da modemi kapatmama gerek yok anlamında söyledim.o senin dediğin tehlikeli durum şöyle oluşur diyelim lostu indirmek istiyorum ve girdim bir torrent sitesine bu durumda ne yaparım hem güvenlik ayarlarını artırırım hemde ip no'yu saklarım çünkü orası torrent ortamı ne olacağını bilemezsin chıpe giriyorum diyede ip no'u saklamama bir gerek var mı sence?

CU_GS7
25-02-2009, 23:24   |  #21  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

çip ile ilgisi yok ip saklamanın falan filan.. Konuya yüzeysel bakıyorsun, kendince karar almışsın ama eksik ve yanlış bildiğin kavramlar olduğunu düşünüyorum yazdıklarından..

Benim zaten anlatmak istediğim gereksiz yere virüs korkusuna kapılmanın anlamsız olduğu idi..

"Yine güvenlik ayarımı artırırım, ip saklarım" öbeklerine dönüp şunu anlayabileceğin şekilde yazmak isterim ki:
İnternete bağlı olman yeterli bir şekilde işletim sistemine zararlının bulaşabilmesi, girebilmesi için.. Yani açık portların bulunmalı ki o anda dışarı çıkış yapabilesin, bu demektir ki açık kapın var.. Yani sen nerede olursan ol, ister çip, ister annenin kucağının sitesi, sistemine girilme ihtimali var demek istiyorum.. İşte bu portlar yüzünden modemini kapatmadan rahat olmamalısın..
Tüm bunları düşününce de bu kadar pimpirik saçmalık yani, güncel kasper ile taratırsın temiz derse açar izlersin; basar kurarsın.. Çok önemli, çok değerli dosyalarının hep yedeğini bulundurursun.. Gerekince basarsın formatı..
Ayrıca neyse.. Yeterince zaman harcadım..

Banned
25-02-2009, 23:54   |  #22  
Banlandı
5,024 mesaj

format atmak taraftarı değilim pek senede bir defa ya atarım ya atmam o da windows çökerse ya da hepten kaplumbağaya dönerse hele ki virüs yüzünden hayatta atmam bu yüzdende indirdiğim dosyalara çok dikkat ederim genelde.

sistemde kaspersky var diyede her dosyayı taratırım olur biter mantığı bence yanlış ne yani kaspersky her zararlıyı tanıyormu? ben bu satırları yazarken bile şu anda yeni virüs kodları yazılıyor gerisini sen düşün artık.evet virüs konusunda biraz pimpirikliyim bu doğru o yüzdende asla önüme gelen siteden download yapmam dikkat ederim ve eksik ya da yanlış bildiğim kavramlar konusunda da kendimi geliştirmeye çalışırım mutlaka senin bile bilmediğin daha ne bilgiler vardır sanırım bu konuda hemfikiriz ama burada asla tam emin olmadığım hiç bir şeyi yazmam ki "google'da önünüze gelen siteden her dosyayı indirinde" bunlardan biri.

portlar açık olabilir ama dikkat ettikten sonra sürekli virüs yiyeceksin diyede bir konu yok "Amaan sistemde kaspersky var taratırım olur biter" dersem bu dediğin işte o zaman olur sistemime böyle girerler ayrıca neden durup duruken virüslü dosya indireyim ki daha temiz olanları dururken her şey kasperksyle bitmiyor.

ip no saklamak konusuna gelince bunun ne için gerektiğini sen zaten biliyorsundur bu virüs yememek için değil başka önlemler içindi.

zaman konusuna gelince çok haklısın aslında buraya yazmak tamamen vakit kaybı oldu bak bu konuda da seninle hemfikiriz.

Son Düzenleme: Kylie ~ 26 Şubat 2009 04:21
CU_GS7
26-02-2009, 20:35   |  #23  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Sen nasıl bir şeysin.. =) Peki öyle olsun.. =)

Banned
26-02-2009, 20:42   |  #24  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Sen nasıl bir şeysin.. =)
sonunda bana katılman güzel ama nasıl bir şeymişim ki ben?

CU_GS7
26-02-2009, 20:57   |  #25  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Siyaset, idari bilimler, halkla ilişkiler benzeri alanlara yönelmelisin bence.. =)