LoTz_ Gaming GunGame Mod

bartu2
07-09-2012, 15:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2012

Merhaba arkadaşlar,

Herşeyden önce sunucu adresini vererek tanıtıma başlayalım : 85.153.15.14

Sunucu 32 kişiliktir.

GunGame Nedir?

Gungame modu 1.6 (AMXMOD-X) için yapılmış bir eklentidir. Birçok 1.6 serverlarında aşırı aktif olarak kullanılmaktadır. Gungame moduna özel açılmış sunucular da vardır ve bu sunucular neredeyse 7/24 tam kapasite dolu olarak gözlemlenir.

GunGame Modu Nasıl Birşey?

Güzel birşey Bu mod CSDM' ye benzer, fakat biraz farklı olarak amaç FRAG değil LEVEL kazanmaktır. CSDM ve Public sunucularda amacı FRAG olarak görebilirsiniz, fakat bu modda seviye yani LEVEL önemlidir. Servera göre level sayısı farklıdır fakat en ideali (normali) ve bizim sunucumuzda 24 adet level vardır. Sözünü ettiğimiz her level (seviye) 'ın kendine özel bir silahı olur. Örneğin 1. (servera girdiğinizde 1 den başlarsınız) levelda USP (1-1) ile oynarsınız. Her levelda 2 adam vurmanız sizi bir sonraki levela taşır. Yani USP ile 2 adam vurduğunuzda, 2. levela atlarsınız, bu levelda da elinizde GLOCK (1-2) olur.

Haliyle, level i en yüksek olan, daha iyi silaha sahip demektir. Silahlar CS deki silah alma menüsündeki sırayla artar. Yani ilk önce USP, sonra GLOCK, sonra DEAGLE.... Pistollar bittiğinde ikinci menüye geçilir, yani 2-1 pompalı, 2-2 gibi.. Bu durumda level i 7 olan biri 2 olan birine göre daha kuvvetli bir silaha sahip olduğu için oyunda şansı yüksektir.

Amaç level kazanmak olduğu kadar, yerine göre level düşürmek de amaç olur Yani bazı hallerde düşmanınızın level ini geriye düşürebilirsiniz. Örneğin bir düşmanı bıçakla öldürdüğünüzde, o bir level geri gider, siz ise level atlarsınız. Böylece yeni levela 2 adam vurmadan geçmiş olursunuz C4 kurulabilen maplarda c4 çözen oyuncu da level atlar.

23. levelda ise elinizde BOMBA + GLOCK olur. Burda amaç birini HG ile uçurarak öldürmektir. Yani glock var diye hücum yapmayın sabaha kadar boş yere frag yaparsınız Glock ile can azaltıp HG ile uçurmak iyi bir fikir olabilir.

24. son level ise bıçak levelidir. Bu levela gelen birinin herhangi bi düşmanı bıçaklamasıyla oyun biter. Bu levela gelen birini gördüğünüzde bıçak yememeye çalışsanız iyi olur Kendi adamlarınızı da bıçaklamasına izin vermeyin, çünkü dediğim gibi amaç level kazanmak ve 24. levelı tamamlayarak oyunu kazanmak olduğu için, arkadaşınızın bıçaklanması sizinde işinize gelmese gerek. Bu şekilde oyun bittiğinde bir sonraki mapa otomatik olarak geçilir.

Oyun sırasında ekranın üst-orta kısmında o anki lider adı verilen, en yüksek seviyedeki oyuncu, ve elindeki silahı görebilirsiniz.

Çok zevkli bir mod arkadaşlar eminim sizlerde bir kere deneyince bırakamayacaksınız

Hakkımızda: LoTz GaminG ;

LoTz_Clanın Açılımı Lord of the zombies 'dir Clan kurucu Sham Erzincanlee dır.

Değerli oyuncularımız ve ziyaretçilerimiz bu websitesini açmamızdaki amacımız, Server içerisinde problemi sorunu olan arkadaşlarımıza daha ayrıntılı destek verebilmektir.

Ayrıca "LoTz GaminG" olarak kendimizi sanal ortamda daha iyi ifade edebilmektir.

Her zaman Oyunculara en önemi veren bir server olmakta her gün yeni adımlar atıyoruz .

Sizlerinde bildiği gibi kimi zaman ufak bir rekabette olsa her zaman mutluyuz .

LoTz GaminG Ailesi hergeçen gün yeni üyelere ev sahipliği yaparak Ailemizi bir adım daha büyütüyoruz.

Her zaman Küfürsüz ve Seviyeli bir oyun oynatmak anlımızın borcudur ve bu konuda Hassasiyetimizi serverımızda bulabilirsiniz 7/24 Adminlerimizle Serverımızın her zaman Admin kontrolünde olup Hiçbir zaman yanlış yapmamaya çalışırız.

Sitemiz:http://www.lotzgaming.tk/

Facebook adresimiz:http://www.facebook.com/LordOfTheZombies

Son Düzenleme: bartu2 ~ 07 Eylül 2012 15:16