Lutfen Yardim Edin,Durduk yere yasadigim sorun

MyNameISHACK
23-03-2016, 16:46   |  #1  
MyNameISHACK avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Bilgisayarımda 7-8 aydır bir sorun yokken birden bire bilgisayarı açtığımda programların hiçbirini çalıştıramıyordum.Güvenlik moduyla girdim hiçbir sorun yoktu birtek güvenlik duvarına girdiğimde yanıt vermiyordu.Ardından normal moda geçtim,normal moddada sorun yoktu fazla fakat yine bazı programlar açılmıyordu.Güvenlik modunda çalışan program normal moddda şu hatayı veriyor:It might have been moved , renamed or deleted.Do you want remove this item?.Bu hatayı alıyorum güvenlik modunda sorunsuz açabiliyorum.Bazenleri de bilgisayarımda internet gidiyor.Çoğu oyuna girebiliyorum fakat bu sorun durduk yere neden oluyor lütfen yardım edin!

Kendi bilgisayarımdan video falan izlemeye çalıştığımda; Server execution failed hatasını alıyorum,Virüs programı indirdim "Eset" bu programı kurdum çalıştırdığımda herhangi bir hata veya birşey almıyorum fakat program açılmıyor farklı bir antivirüs programı olarak Avast indirdim onun kurulumunu çalıştırdığımda çalışmayı durdurdu falan diyor.Lütfen bir çözüm bulun.

EDIT: Birde bunlar yetmiyormuş gibi internet aşırı derecede yavaş [Sadece bilgisayarımda]