Mac Os X ideneb Kurulum Sorunları

kirpikral123
09-10-2009, 00:59   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
772 mesaj

Merhaba benim hp pavilion 6725et bir bilgisayarım var bu bilgisayara windows vista yanında mac kurmak istiyorum ama bir turlu beceremedim.Daha önce deneme amacı ile evdeki eski masaustu bilgisayarıma (hp marka) kurmayı denedim ve rahatça kurulum yaptım.ancak laptobuma bir turlu kuramadım.Kurulum başarı ile tamamlanıyor ancak daha sonrasında iş açılmaya geldiğinde hep achi hatası alıyorum ve birde firewire hatası alıyorum.Bunları nasıl duzeltebilirim,int defalarca baktım duzeltenler olmuş ama adam gibi yazmamışlar bir turlu çozumlerine ulaşamadım ne olur yardım edin kafayı yimek uzereyim defalarca format atttım ama bir sonuca ulaşamadım.Halbuki eski bilgisayarıma 3.denemede kurmuştum.

PC.Kopat
09-10-2009, 20:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

iATKOS v7 ile sorununu halledersin DVD'ye yazdır yavaşça tak ve Türkçe yönergeleri izle(orda aynı anda nasıl win ve mac boot edilir yazıyor) yükle kullan ayrıca tüm driverları aynı anda yükleme Cardbus ve USB eklentilerini ilkin kurmayarak sonra olmadıysa kurarak kurulum yap fare ve klavyede Voodoo'nun touchpadini seç (2-3 tane aynı anda seçme) ekran kartını bulamadıysan listede boş kalsın ekran kartı...