Mac Os x Kurdum Ama...

kirpikral123
14-10-2009, 14:26   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
772 mesaj

Merhaba ben hp pavilion 672 et bilgisayarıma defalarca mac os x kurdum her kurduğumda adam gibi kullanıcam dedim bu sefer ama surekli başka bir sorun çıkıyor.Önceleri ses sorunu vardı duzelttim,artık hem ses hem mic hem cam çalşıyor kulaklıkta takıp ses alabiliyorum.Ama şu anda başka bir sorunum var.Bilgisayarımdaki mouse çalışmıyor ne yazıkkı.Microsoft 3000 mouseum var görmuyor mousu.ama bu mouseun aynısının kablosuz olanı sorunsuz çalışıyor mac os x te.Şimdi ne yapmalı ve bu mouse çalıştırmalıyım yardım edermisiniz?Birde intel 3945abg wirelless kartımı tanıtamadım.İnternete halen daha kablo ile giriyorum.Bunun için ne yapabilirim...Son olarakta laptobumda ısı sorunu varmı,fanlar duzgun çalışıyormu bunları nasıl anlarım yardım ederseniz çok sevinirim ilgi ve alakanız için defalarca teşekkür ederimm.<

teknohat
14-10-2009, 14:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,494 mesaj

wireless kartının mac os lar için olan sürücüsünü kurdun değil mi?

kirpikral123
14-10-2009, 14:51   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
772 mesaj

evet ve onu kurmamla mac os x çoktu artık işletim sistemi açılmıyor surekli hata veriyor guç sorununuz var bilgisayarı yeniden başlatmalısınız diyor defalarca açıp yeniden başlatttım ama olmadı.Eskiden f8e basınca açılan pencereye -v yazar ve açılışta ne açılmasını engelliyor bakar tıklar ve duzeltirdim artık bunu yapamıyorum bulamadım çunku bu pencere nasıl açılacak işletim sistemi ideneb 10.5.8 lite edition

redsmoke
28-03-2010, 16:10   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

ideneb bende sorunsuz kuruldu fakat zydas chipsetli wireless adaptörümü tanımadı daha doğrusu tanıdı ama bir türlü ağları görmedi bu ideneb içinde aynı diğer iatkos olsun kalyway olsun bunlar içinde aynı değişen birşey olmadı acaba sorunun çözümü mümkünmü