MadBid' in Gerçek Yüzü

excel_mustafa
09-04-2016, 00:10   |  #1  
excel_mustafa avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,428 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2012

Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu son zamanların trendi olan MadBid in sahtekarlıkları ve ikiyüzlülükleri ifşa etmek için açtım.Belirttiğim sitenin Türkiye' nin ve diğer ülkelerin insanlarını kullanarak nasıl haksız kazanç elde ettiklerinden dem vuracağım.


Malum site açık arttırmayla maliyeti yüksek bir çok eşya satıyor.Ama bunu yaparken İNSANLARIN SIRTINDAN MİLYONLAR KAZANMAYI ve kumara yönlendirmeyi de çok iyi başarıyor.Bununla birlikte bir ürünün fiyatının 3-5 katı kar etmeyi de ihmal etmiyor.Nasıl mı işte böyle:


Açık arttırmaya katılmak için parayla kontör satın alıyorsunuz.Örneğin 800 tl lik bir ürüne her teklif verdiğinizden 6 kontör harcıyorsunuz (2.81 tl değerinde).Ama ürünün değeri sadece 0.01 tl kadar artıyor.Gerisi de ürünün bedelini karşılıyor ve şirket sahibinin tuvalet kağıdı oluyor bildiğiniz :/ Ha kazananlar da illaki vardır ama öteki dünyasından ödün vererek :( Bu açık arttırmalara en az 400-500 kişi katılıyor.Kontör ücretiyle çarptığımızda çok rahat bir şekilde ürünün bedelini karşılamakla kalmayıp, kendini uyanık sanan ekonomi alanında prof olmuş (!) zat-ı şahanelerin de paralarını hortumlayıveriyor.Hatta 3 e 5 e katlayarak kombo yapıyor.
EL ALTINDAN HORTUMLUYOR uzun bacaklı ingilizler :)


VELHASILI ufaktan ufaktan hortumlanılmak bir yana kontör ayağına tahsil edilen paraların imf,döviz vs yollarla İNGİLTERE'YE TRANSFUSİON' u (!) azımsanacak gibi değil.


Hesaba kitaba oturduğunuzda İNGİLİZ SÖMÜRGECİLİĞİ efsanesine ufaktan canlı olarak tanık olacaksınız (diğer sömürgelerin yanında bit kadar kalır).Yeni bir sömürge akımı başlamadan bu kahpelere prim yaptırmayı bırakın.Ayrıca bu kalleş kılıklılar için tatlı tatlı makaleler yazan yurttaşlarımızı tebrik etmekle yetiniyorum.


Bu yazı vatanını seven, sahip çıkan herkese.Terörüyle, dış mihrakıyla, ajanıyla vs ne kadar it kopuk kalleş varsa uğraşan ülkenize
BİR DARBEDE SİZ VURMAYIN..

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 09 Nisan 2016 00:31 Neden:
excel_mustafa bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
e-Enes
20-04-2018, 16:05   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2018

Mustaf Beye katılıyorum. İş ticaret olmaktan çıkmış gibi. Gereksiz bir şeye değer vermezseniz kendiliğinden söner gider. İstedikleri kadar sosyal içerikli reklam yapsalarda bu böyledir.