Mafya Savaşları Online Mafya Oyunu

MafyaSavaslari
08-02-2012, 13:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2012

Mafya Savaşları

Bu tarayıcı oyunununda bir Mafya üyesi olarak adımlar atacaksınız. Mafya'da gücünüzü göstererek, saygı kazanacak, rütbenizi yükseltecek, yavaşça ün kazanacak ve korkulacaksınız. Oynayan arkadaşlarınızı alt edin ve en güçlü Mafiosi olun.

Güç

Bu oyunca bir çok şey gücünüze bağlıdır. üyeler arasındaki rütbeniz gücünüze bağlıdır. Saldırı veya savunmayı gücünüz ile yaparsınız. Saldırı gücü kelimeden de anlaşılacağı üzere başkasına saldırmak için önemlidir. Defans gücünüz ise başka oyuncularında saldırılarından korunmada rol oynar.

Silah, araç ve benzeri şeyleri alarak gücünüzü arttırırsınız. Ayrıca spor salonunda veya boks kulübünde antrenman yapabilirsiniz.

Boks gücü diğer oyuncuları ringte alt etmek için gereklidir. Tabi ki, boks gücünüz genel gücünüzün bir parçasıdır..

Rütbeler

-Acemi

-Fedai

-Teslimatçı

-Yakın koruma

-Yankesici

-Kaçakcı

-Dolandırıcı

-Bicycle thief

-Dükkan hırsızı

-Hırsız

-üçkağıtçı

-Ev hırsızı

-Satıcı

-Kasa kırıcı

-Muhbir

-Çete lideri

-Baba

Durum çubuğunda şu anki rütbenizi görebilir ve sıradaki seviyenin ilerlemesini görebilirsiniz. Bu çubuk sürekli güncellenir. çubuk dolduğunda rütbeniz yükselecektir.

Saldırı

Diğerlerine saldırarak ekstra para kazanabilirsin. Başarılı saldırılardan sonra diğer oyuncuların cebindeki paradan bir kısmını alabilirsin. Rakibiniz ayrıca sağlığını da kaybedecek. Fakat burada yapabileceğiniz saldırı sayısı vardır. Her 24 saatte suç arkadaşlarınıza 100 saldırı yapabilirsiniz ve 2 saldırı aynı kişiye yapılabilir.

Ne kadar mermi, o kadar başarı şansı. Rakibiniz bu şekilde daha fazla hasar alacaktır. %100 kazanmanızın garantisi yoktur. 1 şey kesin ama, ne kadar gücünüz ve rütbeniz yüksekse o kadar başarı şansınızda yüksek.

Saldırılarında dezavantajları vardır. Bir saldırı başlatmak gücünüzün azalmasına sebep olur. Bu sebeple kurbanınızı iyi seçin. Eğer başlattınız saldırıyı kaybederseniz sağlığınızdan da eksilme olacaktır.

Bazen bazı kişilere saldıramazsınız. Bunun sebepleri şunlardır:
- Korumadasınız
- Kurbanınız korumada
- Kurbanınız tatilde
- Bugün zaten 100 saldırıda bulundunuz veya bu oyuncuya 2 kez saldırdınız
- Çalışıyorsunuz
- Birini son 30 dakika içinde öldürdünüz ve bu yüzden tekrar saldırmadan önce beklemelisiniz

Ölüm

Bu saldırının muhtemel sonucu ölümdür. Eğer kurbanınızın sağlığı sıfır olursa bu onu öldürdünüz demektir. Tabi ki, bu sizin içinde geçerli.

Eğer öldürdüğünüz kişinin bir ihalesi devam ediyorsa bu ihale sona erecek ve en yüksek teklif verenin parası iade edilecektir.

Eğer ölürseniz aşağıdaki şeyler kaybedeceksiniz:
- Tüm nakitiniz ve bankadaki paranız (50% vasiyetinizdeki kişiye, kalanı sizi öldürene)
- Sizin olan objeler (kumarhane, hastane vs.)

Eğer birini öldürürseniz? Kurbanın tüm servetine sahip olacaksınız. Fakat eğer kurbanın vasiyetinde birisi varsa, o servetin %50 sine sahip olacaktır.

Ipucu: Paranızı kasada saklayın. Ölseniz bile paranız her zaman orada kalır. Krediler ve 

VIP üyelikleri öldürüldüğünüzde kaybolmayacaklar, sizde kalmaya devam edecekler
ölü olduğunuzdan normal olarak oynamaya devam etmeniz mümkün değildir. Yalnızca çıkabilir, kredi alabilir veya takas bürosunda kendinizi canlandırabilirsiniz. Tam sıfırlamayı kullanarak ücretsiz olarak oyununuzu sıfırlamayı seçebilirsiniz fakat bu durumda her şeyinizi kaybedecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Canlandırıcıyı aldığınızda oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu herkes eğlenceli olarak sürdürmek için sürekli birilerini öldüremezsiniz. Bir cinayet işledikten sonra bir saldırı için 30 dakika beklemelisiniz.

Ülkeler

Bir ülkeden ötekine gitmek için bir çok sebep vardır. Peşindeki kurbanınız başka bir ülkeye yerleşebilir veya yeni bir kumarhaneyi temizlikçilere almak isteyebilirsiniz. Belki daha ucuz mühimmat arıyorsunuzdur? Bazı ülkelerde özel karakterler bulunmaktadır.


-Amerika

Gizemli paket aramalarını Amerika yerinde yapabilirsiniz

-Almanya

Zeki oyuncular Almanya borsasında iyi paralar kazanabilirler

-Çin

Çin'de Çinlileri Avrupa'ya kaçırabilirsiniz

-İtalya

İtalya'da bazı fahişelere papa bularak ekstra para kazanabilirsiniz

Kumar

Blackjack
Blackjack(yirmibir)'in amacı bankayı yenmektir. 21'e en yakın siz olmaya çalışıyorsunuz eğer geçerseniz kaybedersiniz. Eğer elinizde 22'den daha az toplam puan varsa ve bankanın daha çoksa bu eli kazandınız demektir. Vale, kız, ve kral 10 puan değerinde. 2 ile 10 arası kartlar aynı değerinde. As ile 1 ya da 11 değerinde. Toplamda 21'i geçtiğiniz zaman banka kazanır.

Rulet
Rulette çiplerinizi masadaki belli alanlara bırakabilirsiniz. Rulet çarkı 0 ile 36 arası rakamlardan oluşur. 18 kırmızı ve 18 siyah renk vardır. 0 ise yeşildir. Daha çok para kazanmak için farklı yerlere para basabilirsiniz. çarkı döndürmek için "başla" deyin. Çark durduğunda kazanan numara ve renk gösterilecek.

Kırmızı ya da siyaha çip koyabilirsiniz Eğer tahmininiz doğruysa bahsiniz ikiye katlanacak. Ayrıca çiplerinizi tek/çift veya 0-18 arası ve 19-36 arasına da koyabilirsiniz.

Bu durumlarda doğru bilirseniz bahsiniz üçe katlanacak:
Ilk düzine (1 - 12)
Ikinci düzine (13 - 24)
üçüncü düzine (25 - 36)

Tek bir numaraya basar ve kazanırsanız, bahsiniz 35 katı olur. Eğer hata yaptınız ve düzeltmek istiyorsanız? Sıfırlaya tıklayın ve tekrar deneyin.

Tıkla ve Sende Oynamaya Başla