Mail şifremmm

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
juglans
03-05-2005, 18:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Arkadaşlar ya deli olucam benim mail şifemi kırıyorlar...devamlı buu..nasıl bir çareeee...yardııımmmmm...acillllllll.Özel sorumu değiştiriyorum...kimsenin bilemiyeceği sorular yazıyorum oraya...adamlar yinede çözüyorr.....Nasıl oluyor...=???

theironman
03-05-2005, 19:39   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

MSN den bahsediyorsun sanırım, buna karşı nasıl önlem alırsın, mesela her defasında msn e girerken şirreyi elle sen girersin, sonra internet cafe de key loger lere karşı dikkatli olmanda başka bir yöntem. Bunun için programlar maalesef yok, yani bu MSN in zayıflığı. Ayrıca gizli sorunla gizli cevabının hiç alakası olmasın, babanın ismini soruyorsan gir okulun ismini yaz mesela. Ama duyuyorum etraftan, bunlar bile işe yaramayabiliyor, sen elinden gelen önlemleri al, gerisi şans artık.

Son Düzenleme: theironman ~ 03 Mayıs 2005 19:41
b_u_r_a_k
03-05-2005, 22:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
266 mesaj

kıran herkimse senle kafa yapıyor bence seni tanıyor hatta..cunku mail adresini ele gecirmek istese o gizli soruyu dgistirmeyi akıl eder di mutlaka....heryerde mesenger acma gizli sorunla cevabının alakası olmasın ve cavap ta biraz uzun olsun:))sifrende rakam harf ve karakter karısık olsun...bunlar en garanti onlemler senin elinden baska bisey gelmez gerisi hotmailin kendi acıgıdır...

hacker_23
03-05-2005, 22:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
744 mesaj

bikere sifrende bir @ bulunsun birde bunu yapamları cooooook mumkun çünkü trainer soldier programı bu işe yarıyor hotmaılde bole bir açık var çünküüüGöz kırpma

hunter_42
06-05-2005, 20:09   |  #5  
Yıllanmış Üye
200 mesaj
alıntı:
Gönderen : hacker_23

bikere sifrende bir @ bulunsun birde bunu yapamları cooooook mumkun çünkü trainer soldier programı bu işe yarıyor hotmaılde bole bir açık var çünküüüGöz kırpma

+1 hepsini saydılar zaten ben ne diyim he bu arada sonucu bize bildir hala oluyomu olmuyomuGöz kırpma

mrcplus
06-05-2005, 22:23   |  #6  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

arkadaslar windows xp de su ekran klavyesi varya onu kullanın guvenlik acisindan idare eder sizleri keylogger lara karsı:)